Yılbaşında sevdiklerinize, yakın çevrenizdekilere e-kart göndermeyecek misiniz? Peki gönderecekseniz aynı zamanda hem e-kart göndermek hem de bir çocuğun bir günlük masrafını karşılamak istemez misiniz? Tamam tamam aklınız karıştı biliyorum. Şu günlerde gerek televizyonlarda gerekse internette duyduğumuz Türk Eğitim Vakfı‘nın düzenlediği “Türkiye’nin geleceği için 1,5 milyon e-kart” kampanyasından bahsediyorum. TEV okullarındaki çocuklar tarafından hazırlanmış olan resimlerden oluşan ve yeni yıl için güzel dileklerin yazılı olduğu e-kartlardan birisini arkadaşınıza, eşinize, dostunuza ya da her kime gönderirseniz bir çocuğun bir günlük masrafının Garanti Bankası tarafından karşılanmasını sağlıyorsunuz. Üstelik sizden hiçbir ücret telep edilmiyor. Ben dün akşam oldukça kabarık bir listeye gönderdim. Şimdi sıra sizde.

Yapmanız gereken tek şey şuraya tıklayıp göndereceğiniz e-kart resmini seçmek. Ardından isim ve mail bilgilerinizi giriyorsunuz. Altına göndereceğiniz kişi ya da kişilerin e-posta adreslerini yazıyorsunuz. Hatta txt ya da cvs formatındaki mail listenizi de yükleyebiliyorsunuz. Sonra mesajınızı yazıp “önizleme” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra da “gönder” butonuna tıklıyorsunuz ve bir çocuğun bir günlük masrafını karşılamış oluyorsunuz.

Bir e-kart da siz göndererek çocukarımızın, kardeşlerimizin, geleceğimizin eğitimine katkıda bulunun hatta olayı biraz daha abartıp eşinize dostunuza da e-kart göndermeleri konusunda baskı yapın.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

hyaman seni ve senin gibi blogları takdir ediyorum her zaman. Bu tür kampanyaları anında bizlere ulaştırıyorsunuz ve vakti geçmeden elimizden geleni yapmamızı sağlıyorsunuz. Bu kampanyayı destekleyen tüm bloglara ve sana teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

bilgilendirme içinn teşkürlerrr yamancımm..bende harekete geçiyorum hemenn..

Bir cevap yazın

*