Gerek filmlerdeki kötü amcalardan, gerekse etraftaki benzerlerinden önlerinden güzel bir dişican geçtiği taktirde “off be analar neler doğuruyor” lafını mutlaka duymuşuzdur. Hatta bazen o kötü adamlar bizler de olabiliyoruz. Fakat bunun dişican versiyonu gerçekten görülmeye değer oluyor. Yoldan geçerken “vay be analar neler doğuruyor” demeleri çok acayip. Hele ki bana diyorlarsa kıyamete yaklaştığımızı bildirmek isterim 🙂 Gerçi ben bunu converselere bağladım ama olsun yine de siz dediğim gibi bilin. Bunun yanında dün geceden bu yana kabarık tavuk gibi yürüyorum, tuvalete gidişim bile değişti 🙂

Bugünden itibaren sırf spor yapmak adına sabah erkenden ki o vakit horozların bile saat kurup kalkacakları bir vakit; denize gidip “gulu gulu”  yapacağız. O vakitlerde güzel oluyormuş deniz bir de güne erken başlamak lazım artık. Bütünlemelere az kala sabahları ders de çalışıyorum bu müthiş sıcaklarda.

Birkaç gündür de Orhan Gencebay’ın bütün şarkılarının ismini ezberledim diyebilirim. Müzik krizi tutan dişicanın krizini dindirmek adına müthiş bir çalışma sarf ettim. Rapid özel bir belge gönderecekti neredeyse. Telekom isyan edecekti 🙂 Ama hepsine değidi yapılan emek karşılığında aldığımız gülücük yetti 🙂

Son olarak şuna da değineyim; yazılarımın tamamını Google Cache sayesinde ve Vehbi, Ahmet Eyüp, Deniz Akın gibi kıymetli arkadaşlarımın yardımıyla da yorumların bir kısmını kurtarmayı başardık. inşallah bundan sonra aksilik yaşamadan yayın hayatına devam edeceğim. Şimdilik bu kadar tekrar görüşmek ümidiyle.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Bu zamanda onca emeğin karşılığını bir gülücükle (!) aldığını düşünüyor ve bununla mutlu oluyorsan bence de; ANALAR NELER DOĞURUYORMUŞ :))

Bir cevap yazın

*