Kurtlar Vadisi bittikten sonra takip ettiğim başka bir dizi daha olmadı.Kurtlar Vadisi dönemin Perşembe günleri erkenden televizyon başına geçer, çekirdeğimi çıtlatmaya başlardım. Yani tam bir fanatiklik vardı. Ancak dizi bittikten sonra bana bağımlılık yapacak başka dizi gelmedi televizyonlara. Ara ara Aliye’ye bakınsam da olmadı. Özellikle şu son dönemde çıkan Beyaz Gelincik, Arka Sokaklar, Hırsız Polis ve buna benzer dizileri hiç ama hiç takip etmedim. ilgimi çekmedi isimleri. Ancak dün akşam annem izlerken göz misafiri olduğum “Yaprak Dökümü” isimli dizi bunlardan farklıydı. Reşat Nuri Günteki’nin romanı vardı aynı isimde ve galiba diziyi romandan esinlenerek, yeni nesile de uyarlayarak izleyicilere sunmuşlar. Oyuncular o kadar yerinde ki anlatamam. Müziği zaten bambaşka bir güzellik… Kalabalık bir ailenin yaşantısını, fertlerin birbiri ile olan dialogları çok gerçekçi. Eğer Salı akşamları vaktiniz olursa “Yaprak Dökümü” ‘ne mutlaka uğrayın.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

kitabı biliyorumm evet..güzel bir romandı gerçekten de..ne yalan söyliyimm diziyi izlemedimm hiçç ama dizi müziği gerçektenn mükemmel..emeği geçenn kişilere teşekkürü bir borç bilirim yanii:)
bide dizide emeği geçen herkesi de kutlamak lazımm tabii….
sevgiler..

ewet çok güzel bir film her izliyişimde göz yaşlarıma boğuluyorum bir ailenin başına zamanla neler gelebiliceğini anlatıyor bu diziden almamız gereken çok önemli dersler var.herhese çok tşk ederim böyle güzel bir dizi oynattıkları için

Bir cevap yazın

*