Öncelikle bu yazıma resmi gönderen Nesiye’ye çok teşekkür ederim. O’nun sayesinde değer listemi yeniledim. insan kime değer vereceğini kime vermeyeceğini zaman zaman seçemiyor. Bir de benim gibiyseniz herkese değer verir, sonra da arkanızdan bolca vurulursunuz. Şöyle hiç dönüp baktınız mı acaba kimlere değer veriyorsunuz? Kimlere vermiyorsunuz? Kimlere değer vermeniz gerekiyor? Kimler size değer veriyor? Kimler vermiyor? işte bütün bu sorularıma Nesiye’nin gönderdiği resim ve içindeki yazı ile cevap buldum. Düşündüm uzun uzun ve artık değer vermemem gerekenleri hiç umursamıyorum bile. Bu kadar övdüğüm resim ve yazı işte tam burda.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

ya ben çok mutlu oldumm canım benim yaaaa:)mesajımla değer verdiğim göstermek istemiştimm..sende burada yayınlayarakk çok güzel bişi yaptınn..çok teşekkürlerr hamdi:)
bu arada yazını ilk okuyan da benim vallaa:)
sevgiler..

meraba. google da adımı soyadımı arattıgımda sızın lınkınız de cıkıyor nesiye olarak.arkadasınızmıs sanırım 🙂 ınternetle ılglı bırısınız anladıgım kadarıyla. bı sey rıca etsem, adıma olan bu lınkları kalıcı olarak nasıl kaldırabılırım? ıs dunyası ıcın en az CV kadar onemlı yer teskıl edıyor malum, ınternet uzerındekı verılerımız

Bir cevap yazın

*