Eğer benim gibi dalgın, dikkatsiz ve az buçuk da beceriksizseniz çekeceğiniz var demektir. Dün ilker Abi’nin bana hibe ettiği Tv kartını ayağa kaldırmak için büyük uğraşlar verirken parçayı sert bir şekilde yerinden çıkartıp elimi kasanın kenarına kestirerek kemiğe kadar dayanmasını sağlayan bir başka kişilik yoktur herhalde. Evet acısı bol, sızısı çok bir vaka hiç tavisye etmem. Daha önce de elimi işlemci fanına kaptırdığımı hatırlıyorum dalgınlıktan dolayı birkaç kez… Bunlar yetmiyor gibi Cem gibi bir kişicana anlatınca, duyduğunuz laflar derinden sarsıyor insanı. “Beceriksiz”, “aferin”, “başarılarının devamını dilerim” gibi yıkıcı sözler duyabiliyorsunuz. Bu kadar olaydan sonra tv kartını ayağa kaldırabildim mi? Tabiki evet ancak noksanları ile. ilk başta kanal logolarını görebiliyordum sonra yayını gördüm ve daha sonra ses… Ancak küfür edermiş gibi sadece TRT-1 çıkıyor :(. Gel de çıldırma. Eli parçaladık, Cem’den laf söz işittik ha unutmuşum bir de çay döktüm ki bu da sakarlığımın göstergesi. Artık bugün bir anten ayarlayıp son kez denemek lazım Tv kartını. Yine olmazsa masrafa gireceğime bir işarettir bu.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

hamdi: elim parçalandı
bilgisayarın parçasını sökerken fazla asılınca

aYYaS: aferim yavrum
başarılarının devamını dilerim

**

hamdi: ben elime değil de tv kartını çalıştaramadığıma yanıyorum

aYYaS: beceriksiz 😀

Tamamiyle kötüleme çalışması…. hıh.

Ayyyy ne fena şeysin :D. Hemen gel yaz. Tamam beyim siz bilirsiniz şu skykhan’daki çıplak fotoğraflarını kamuoyuna açmak lazım :D.

olm dikkatli ol azcık allah’ım yarabbim ya:) Beceriksiz herif :)Rezil, Allah Seni nasıl biliyosa öyle yapsın 🙂

Aldın mı cevabını ha h-yaman?

😎

ne diyo bunlarr hamdii yaa..boşver sen onlarıı affet gitsinn aldırrmaa dimii…kıskananlarr çatlasınn..onlar beceremiyoo yaaa seninn yaptığın işleri meyve veren ağacı taşlıyolarr iştee….:)
çok çokk geçmişş olsunn yawww…acı var mııı acıı:)
sevgilerr..

@Ayyas canım asıl sen bir sonraki yorumda aldın mı cevabını :D.Konuşmama gerek yok.
@Nesiye aynen dediğin gibi taşlıyorlar işte :D.Acı mı? Acı var yaw 😀

Bir cevap yazın

*