Bu yazımdaki şahıslar sanal alemin sıcak insanlarından oluşmul olup hepsi gerçektir. Tersini iddia eden varsa fikirlerini ya yorumlara yazsın ya da ebediyen sussun :D.

Evet Erhan‘a ile başlayalım. Şu günlerde sınavları ile meşgul. Başını kaşıyacak vakti var mı bilmiyorum ama benimle konuşmaya zaman ayırıyor :D. Sitesine arada uğrayıp 4 veya 5 yazı ekleyip çekip gidiyor. Sınavları bitse de sanal alemde kendisini yine görsek diye bekliyorum.

Gürkan ise bu günlerde benim için bol bol CSS yazıyor. Kendisine utanmazsa gidip Bursa’da iskender ısmarlayacağım :D. Bir diğer mevzu da sitesinin taşınması. Gürkan sitesinin alan adını değiştirdi. Yeni gıcır gıcır bir adrese taşındı. Ne yalan söylim yeni ismi daha güzel oldu. Şurdan yeni adresine gidebilirsiniz.

Cem de bugünlerde bir enteresan. Her zamanki gibi Tom ve Jery gibiyiz. Birbirimize sataşıp duruyoruz ancak sevdiğimizden :D. Cem artık sitesinden para kazanamayacağını anladı. Onun için bu cuma kolunun birini kırıp cami önüne göndericem kendisini. Hiç olmazsa kendi sitesinin masraflarını çıkartırız :D. Sitesini de yoğunluktan güncelleyemiyor. Ben şahidim o kadar meşgul ki MSN’de sürekli meşgul yanıyor kendisinde :D.

Hasan şu günlerde karanlık işler çeviriyor. Bir giriyor bir çıkıyor. Bir görünüyor bir kayboluyor. Ne yaptığını bilmiyorum ancak ortaya kokuları yavaş yavaş çıkıyor. Bilin ki bu adam eğer böyle görünüp kayboluyorsa çok pis şeyler yapıyor demektir :D.
Geldik Hakan‘a. Adam kaç gündür kayıp. CX65’i çöpe atıp NokiaN72 aldıktan sonra göremez oldum kendisini bu diyarlarda. Gerçi iş adamı kendisi sürekli çiz babam çiz, yaz babam yaz. Şu kahrolası sınavlar da bastırınca görünmüyor pek.

Skykhan‘da Kapadokya tarafında bize bağlı çalışan mekanların hasılatlarını topladı getirdi. Alnından öptüm kendisini. Ayrıca kendisi bişilerde 3. olmuş. Onu şurdan görebilirsiniz.

Veee Yiğit. O da kendi çapında birşeyler yapıyor. Bu haftasonu vakit bulabilirsem mekanları gezeceğiz kendisiyle.

Gördüğünüz gibi sanal alemin kişilikleri oldukça yoğun :D. Ben hariç herkesler birşey yapıyor :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

Olum kafan mı güzel? Benim siteden ne para kazanma derdim, uğraşım var nede site masrafım… 🙂 Kendi halinde bir günlük kendisi. Arada yazıyorum bi’şey zaman olunca okunuyor gidiyor, sen kendi blog’una bak. Şu blog’daki internet altındaki P konu bulma işi bana ait 🙂 Benim sımavlarım bitsin düşünürüm güncellemeyi, ayrıca en son bi’-iki gün evvel yazmıştım. 🙂

eyw. hamdi de ben kendi çapımda ne yapıyorum çözemedim 😀 tabi meşgulum ama kendi çapında diyince bi değişik olmuş yani 😀 hafta sonu bende müsaitsem ortamları yakalım 😀

Ben aranıza yeni katıldım galiba, ya da daha katılamadım. Hamdi bizi yazmamışsın bir daha ki sefere diyorum. Değerlendirme çok güzel…

Bir cevap yazın

*