Heyet-i umumiyeye sorduk kısa zaman evvel “En nefret ettiğiniz şey nedir” diye. 244 kişi de bizleri kırmayıp sorumuza o güzel cevaplarını vererek bizleri aydınlattılar. Peki anketin faydası ne oldu? Hemen açıklayayım. “Ahu Tuğba-Meriç Erkan” şıkkı şu anda en fazla oy alan seçenek. RTUK de bu tür programların, ben anketi başlattıktan sonra yayınlanmasını yasakladı. Yani anketimiz ile RTUK’e baskı yaparak programı yayından kestik. Bu hepimizin başarısıdır :D. Yakında Avrupa Birliği sorununa, Beşiktaş’ın kötü giden haline ve birçok gündem maddesine de el atarak sorunlarımızı çözmeye çalışacağım. Şimdi yeni anketimiz ile de halkı bilinçlendirmeye yönelik bir kamuoyu yoklaması yapmak istedim. Bu anketin sonucuna göre “etiket nedir” sorusunun detaylı cevabını kendim yazacağım.

Anlattıklarım şakadan öteye gidemez efendim elbette. Şimdi Anket sonuçlarını detaylı olarak bir görelim.

En nefret ettiğiniz şey nedir?

– Yemeğimden kıl çıkması: 34% (84)
– Tuvalette bir sineğin dolaşması: 9% (21)
– Ahu Tuğba-Meriç Erkan: 36% (89)
– Selülitlerimin görüntülenmesi: 2% (6)
– Ders çalışmak, çalıştırmak: 12% (30)
– Sigara keyfimin bölünmesi: 6% (14)

Toplam Oy : 244

Bu tabloya göre Ahu Tuğba ve Meriç Erkan’ı hiç sevmiyoruz 89 kişi olarak. Yemekten kıl çıktığı zaman 84 kişi garsona dalabilir. 30 kişi de ders çalışmayı ve çalıştırmayı sevmiyormuş. iyi çalışmayın da kalın sınıfta pehhh. 21 kişi tuvalette kendi haline uçan sineğe takmış kafayı :D. 14 kişi sigara keyfinin bozulmasından rahatsız oluyormuş. Olun tabi. Sigara sağlığa zararlı be kardeşim!!! Son olarak selülitlerimin görüntülenmesi diyen 6 arkadaşımız var. Bunlar büyük ihtimalle bayanlardır :D. Ne diyelim yaz gelmeden halledin anacım selülitleri

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Yani buradan şunu diyebilirmiyiz?

Allahın gülü dikenli yarattıpına hayret edeceğiniz yerde,
dikenler arasında gül yarattığına hayret ediniz.
(ARABiSTAN ATASÖZÜ )

Bu tip anketlerle nefret edilenleri boşverin iyi şeylere bakın
onlarda var !!!!!!

Bir cevap yazın

*