Dün sizlere farelere savaş açtığımı, kurduğum tuzağı anlatmıştım.Bir mukavva (banka taınıtımı için gelen mukavvalar idealdir) üzerine yapıştırıcı sürüyorsunuz ve ortasına da peynir koymayı ihmal etmiyorsunuz.Sonra pis boğaz fare geliyor ve vıcır vıcır yapışıyor demiştim :D.Evet aynen dediğim gibi bugün birinci faremizin yakalandığını görüyoruz.Bazı arkadaşların da isteği üzerine fotoğrafını çekip bu zevkten sizleri de mahrum etmiyorum.Cep telefonu ile çektiğim için çok da net çıkmamış olabilir belki ama elimizdeki kısıtlı imkanları gördüğünüz gibi en yüksek seviyede kullanmaya çalışıyorum.Fotoğrafı yazının devamında bulabilir daha değişik açıdaki fotoğraflar için iletişim bölümünden benimle temasa geçebilirsiniz.Ha unutmadan bu fare de kredi kartı mağduru oldu :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

Fare’nin öyle ölü gibi yattığına bakmayın, aslında kafası güzel, sızmış oraya, evet yapmış bunu… 🙂

Hamdi kardeş bu farenin sonu ne oldu çöpemi attın yoksa ızgara yapıp yedin mi 😀

Ha bak onu unutmuşum hatırlattığın için teşekkür ederim.ince uzun ve sağlam bir sopacık ile yapıştığı yerden ayırmaya çalışıyorsunuz.Sonra atacağınız mekanı kendiniz seçiyorsunuz.Ben uygun bir yer olarak toprağın altını seçtim :D.Bir zaman hiç unutmam yine böyle bir fare yapışmış ve her tarafı yapıştırıcı olmuştu.Onu yemeye çalışan aç kedicik çok kötü durumdaydı.Yani sırf bunu düşünerek gömdüm onu.

hehe çok iyi yapmışsın gömmeden önce gasılhaneye götürseydin 😀
hiç unutmam lise 3 de beden eğitimi dersindeydik.Kızların soyunma odasından fare çıkdı hepsi korkudan ölecekdi 😀
ama bizim farenin sonu kötü oldu arkadaşın biri ezdi 🙁

Iyy ne iğrenç olmuştur öyle fört diye batmıştır abi ortalık :D.Kızlar peki ne durumdaydı:D

Kızlar korkuyla üzüntünün karışık olduğu değişik bi durumdaydılar ama farenin durumu iç açıcı değildi 😀

Valla Hamdi helal olsun sana ben öyle pek fareyle uğraşan bir insan değilim. Hiç sevmem kendilerini 😀 ama herhalde onlar da beni sevmiyo olacak ki bizim eve yolları düşmez 🙂 Ama bence sen bi şirket kur hamdihaşaratkovarları diye 😀 yapışkanlı bi tuzak hazırla parayı bulursun söyliyim

seni bu yaratıcı yönteminden dolayı tebrik ediyorum aYYas’ın da dediği gibi farenin kafası güzel gibi duruyor 😀

Bir cevap yazın

*