Yeni bir kampanya ile karşınızdayız.Bu seferki bambaşka bir kampanya.Erhan Yakut’un önderliğini yaptığı ve birçok blogun desteklediği bu kampanyadaki amacımız Bitlis Hizan’ın Ballıca Köyündeki Ballıca ilköğretim Okuluna en kralından bir projektör cihazı hediye etmek.Doğuda bir çok okul aynı şekilde yardıma muhtaç.Ders için gerekli materyallerin birçoğu mevcut değil.Eğer bloglarımızı takip edenlerden (Yakuter ve h-yaman’ı) maliyetin tamamını ya da büyük kısmını karşılamak isteyenler olursa sitelerimizde ücretsiz reklam uygulaması yapacağız.Dersane, ticari bir kuruluş, bir site yani herşey olabilir.Kampanyayı detaylı şekilde incelemek için buraya, kampanyayı destekleyen siteleri görmek için buraya, eksiği olan diğer okulları görmek için de şuraya tıklayın.Ayrıca daha detaylı bilgi isteyenler ya da özel sorusu olanlar “iletişim” bölümünden bizlere ulaşabilirler.Bu kampanyadan sonra diğer okullara da yardım çalışmalarımız devam edecek.Yarının büyükleri için lütfen sağduyulu olup desteklerimizi esirgemeyelim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

Bu reklam olayının yanı sıra sitelerinde Google Adsense’e yer veren ve para kazanan arkadaşlar var ise bu ayki kazançlarını bağışlayabilirler. Allah kahretmesin ki google reklamlarını kaldırmıştım.

aa bu hiç aklıma gelmemişti reklam koyma olyı ne kadar günde 50 kişi falan ziyaret etsede büyük oranda yardım yapan kişilerin sitelerinin yada istedikelri sattıkları birşeyin reklamını siteme bende severek koyarım…

bende var google reklamı ama para getirdiğini görmedim daha 😀 gerçi pr2 olan bir siteden ne derece adsense geliri beklenir oda tartışılır ??

merhaba ben aytaç koç kampanyaya destek verdğinizden ötürü teşekkür ederim
sizden bir isteğim var benim msn adresim çalındı yeni msn adrsim ataturkcuaytac@hotmail.com saygılarımla
aytaç koç
ballıca ilköğreim okulu ballıca köyü hizan bitlis
05054959334

Gürkan 9.10.2006 tarihinde demiş ki
bende var google reklamı ama para getirdiğini görmedim daha 😀 gerçi pr2 olan bir siteden ne derece adsense geliri beklenir oda tartışılır ??

Pr degerine bakmaz google adsense…Hit’e Tiklama sayisina bakar 🙂

bende diyarbakır’ın lice ilçesinin uçarlı köyünde görev yapmaktayoım.okulumuz ve öğrencilerimiz yardıma muhtaçdır

Bir cevap yazın

*