Bugün gezinirken gördüm bu siteyi.Tam anlamı ile mükemmel.Türkiye’nin dört bir yanından profosyonel ellerden çıkan fotoğrafları albüm şeklinde internet dünyasına sunuyor.Şu anda her yerin fotoğrafı olmasa da turizmin olduğu bölgeleri yayında tutuyor.Ama gösteriyor ki ileriki zamanlarda daha da iyiye gidecek ve Türkiye’nin tanıtımı için örnek bir site olacağa benziyor.

Siteye Git

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Çok güzel düşünülmüş.Umarım ileride her yerin fotoğraflarını koyarak daha iyi bir tanıtım yaparlar

Çok hoş olmuş ileride benim de düşüncemde olan bir projeydi.

Merhaba, ben Baris. Sitenin kurucuyum. İlk olarak bu güzel yazı için teşeşkür ederim. Bir iki noktayı açıklamakta fayda görüyorum: Site belli kalite kriterleri ile katılıma açık. Aslında bütün albümlerde öyle çok turstik yerlere ait değil. Hakkari-Zap, Erzurum – Öşkvank Church, Rize – Zilkale gibi yerlerin Türkiye turizminde çok da önemli bir yeri olduğunu zannetmiyorum mesela(Bu yerleri küçümsediğimden değil) ama memleketimizin bir zenginliği, kültürel değeri olduğu için ayırt etmiyoruz. İsteyen herkesin katılımını beklerim.

YAzıda da dedim ya daha her yer yok.Önemli olan sizin böyle bir projeyi geliştirmeniz bütün ziyaretçiler adına teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

*