Banyodan çıkınca kendimi kızarmış tavuk gibi hissediyorum. Ellerim ablamın tırnak boyasının tonlarında bir kırmızıya sahip olurken yandığımı da sonradan anlıyorum. Soğuk kış gününde güneş enerjisinde sıcak su bulamayan gencin soğuk su ile duş alması bir dram olacağı için ani su ısıtıcı kullanıyorum. Maşallah o da çok güzel yakıyor 🙂 Birinci kademe soğuk ikinci kademe ise cehennem sıcağının en alt mertebesi. Buna bir çözüm bulmak lazım.

Yakın çevremden bilgisayarı bozulanlar olunca kendimde büyük bir kurtarıcı tipi görüyorum. Koşup gittiğimde ise bilgisayara dokanmam yeterli olmakta. Bunu birçok kez test eden ben son durumu ablam ile yaşadık. Acaba diyorum içimde manyetik bir dalga mı var? Yoksa ilahi bir güç mü bunları tetikliyor. Dediğim gibi bilgisayara dokunmam yeterli oluyor. Olmadığı zaman da üflüyorum 😀

Son günlerde yapmayı en çok sevdiğim şey Arap kliplerini izlemek. Zira çok hoş geliyorlar kulağa. Klipteki dişican basıyor “habibi” die ben de coşuyorum 🙂 Klipleri internetten indirip güzel bir de arşiv yapıyorum. Hoş olacak hoş. ileride başbakan seçileceğim günlerde seçim propagandaları için bu müzikleri kullanacağım.

Bir haftadır gördüğüm 10 dişicandan 7’si manyak modu açık olarak geziyorlar. Bu durum çok pis tehlikeli. Bir kişican olarak kendimi hiç de rahat hissetmiyorum bu konuda. Saat kaç diye soruyorsanız “nerde?” diye bir cevap alabilirsiniz. Sen böyle yanan dişicanlardan bizleri esirge Yarabbi!

Şu günlerde güzel projelerle ilgileniyorum. Onun yanında bisküvi-çay ilişkisi olsun diye tema çalışması da yapıyorum. Artık vakti geldi geçiyor bile. iş tasarımda bitiyor gerisi kolay. Kısa zamandan bunu da gerçekleştirmek istiyorum. Benim ile birlikte Hakan ve Erhan da değiştirirse hiç şaşırılmamalı.

Belediye başkanımızı da çalışmalarından dolayı alnından öpmek istiyorum. Sağolsunlar belediye alt birimleri sabah saatler daha 5’e bile gelmemişken temizliğe başlıyorlar. Çöp kamyonlarının sesi, sokakları temizleyen filimsi görüntüsü olan ilginç araç ve dahası sabah 5 sularında çalışmaya başlayarak uykuyu bizlere haram ediyorlar. Çok açık söylemem gerekirse küfür ediyorum en üst makamlardan.

Son olarak siz yıldırım aşkına inanır mısınız? Ben inanıyorum 🙂

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Yeni temanı heyecanla bekliyorum H-Yaman 🙂 Bol bol Ajax kullanacakmışsın gibi doğdu içime 🙂

Artık milli bir sorunuz haline gelen Hamdi’nin hastalık sebebini de böylelikle bulmuş olduk, hadi hayırlı uğurlu olsun. Meğer sorun su ısıtıcısındaymış. (:

Merhaba.. Bu Siteyi ilk Defa Girdim.. Gerçekten Hoş Bir Site ve Aslında Şu Yazdığın Yazı O Kadar Güzelki.. Ağlamak istiyorum.. Tebrikler..

Bir cevap yazın

*