Benim için özel seçilmiş, numune insanlarla tanıştığım bir gündü dün. Az kalsın keçileri kaçırıp kovalamaya başlayacaktım. Neyse ki akşam saatlerinde dindi bu işkence. Dün Alanya’nın yerel gazetesinden okduğum bir haber gülmekten yerlere yatmama sebep oldu. Bu Alanya’nın insanı çok ilginç derim de kimse inanmaz. Ama gördüğüm veya gördüğümüz gibi çok enteresanlar. Haber şöyleydi. “Alanya’nın Oba kasabasında bir genç motorsikleti ile aşırı hız yapınca önce 7 yaşındaki ilköğretim öğrencisini yaralar. Hızını alamayan çılgın genç motoru ile akrobatik hareketler yaparken dengeyi kaybedip bir evin bahçesine girer. O hızla girdiği için moturun üzerinden fırlayan genç evin camından içeri girer. Tam o esnada ev sahibi iki çocuğu ile kahvaltı yapmaktadır. Ve motordan fırlayan genç kahvaltı sofrasının üstüne düşmektedir. ilk yaraladığı çocuğun durumu bilinmiyor. Kahvaltı esnasında pencereden gelen süpermene şaşıran çocuklarda ve annede ise herhangibir hasar yoktur.” (Haber Alanya 2 Aralık C.tesi):D 😀 :D. Bu habere güler misin ağlar mısın? Abi buna fıstık gibi gülünür. Düşünün; kahvaltı yaparken sofraya uçarak yaklaşan bir cisim var. Sonra fark ediyorsunuz ki o bir insan. Allahım sen bizi böyle şeylerden koru Ya Rabbim! :D. Şimdi inanmışsınızdır Alanya insanının enteresanlığına.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Ciddi enteresan insanlar var sizin oralarda. Gel bak Denizli’ye hiç enteresan var mı acaba? (!) 😀

Yok abi burası örnek burdan başka yerde öyle insanların olması mümkün değil 😀

Bursa’da böyle lginç şeyler olmuyor, ve aslında ben erdek gibi küçük ve şirin bir ilçede yaşadıktan sonra Bursa’da yaşamayı pek sevmedim.. amma çok insan var ya, hepsiden birbirinden acayip ve dengesiz 😀

pekii bişii sorcamm sana bayy h-yamann…

*şimdii senn Alanya’dasın diye mii enteresann bi kişicansınn??
yoksaaa
*Alanyaaa senn ordasınn diye mii buu kadarr entereseannn????

hıııı..cevapp istiyorumm cevapp:)

sevgierrr…

Uzmanlar da bunun üzerine çalışıyorlar. Kesin birşey çıkıca yazarım 😀

Bir cevap yazın

*