Sabah sabah gözümü açar açmaz yine yağmur ile selamlaşıyoruz. Böyle yağmurlu havaları hep sevmişimdir ancak önceden de belirttiğim gibi beni ıslatmadığı takdirde (: Böyle havada Yaşar’ın yeni albümünü de dinlemenin keyfini fazlasıyla çıkartıyorum. Hoş bir albüm olmuş tavsiye edilir. Bir de burnum akıyor, boğazım acıyor, öksürüyorum; herhalde grip oldum ): Salgın mıymış neymiş şu günlerde? Umarım fazla etkili olmadan çekip gider virüs kardeşler (: Gelelim normal hayatımıza. Efem dün internette “Maskeli Aylin” olarak bilinen genç bir kızın videosunu izledim. Kız müzik eşliğinde dans ediyor, soyunuyor. Buraya kadar tamam da bir olay var ki gülmekten kendimi alıkoyamadım. Kız bu videoyu paraya ihtiyacı olduğu için çekmiş. Benim izlediğim birinci bölümüymüş, ikinci bölümü ise internetten satılıyormuş. Kız “paraya ihtiyacım olduğu için yaptım ne yani kötü yola mı düşseydim” demiş. Ah şekerim ah sen kendini hangi yolda sanıyorsun ki :D. Üstelik Türk medyası da bu kıza destek çıkıyormuş. Allahım sen bizim aklımızı koru! Üstelik kızın videosu Youtube’un popüler videoları arasında. Yanlış anlaşılmasın videonun tamamını izlemedim. Sadece merakımdan dolayı ufak bir kısmını şey ettim (: Unutuyordum Wpdestek.com da sitem hakkında bir yazı yazmış şurada. Wpdestek.com ekibine bu ince hareketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bana gelince yazının başında da belirttim az hasta gibiyim, bilgisayarıma yeni format atmama rağmen beni çıldırtıyor, yeni maceralar yaşamaya devam ediyorum. Bir de ablamın mp3 krizi tutmasa ne güzel olacak ama elden ne gelir hayatın tadı, tuzu, biberi bunlar.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

10 comments

Hamdi haksızsın abi bak kız kötü yola düşmemiş namusuyla striptiz yapıyo işte 😀 😀

ve sende biliyorsun ki bu yağmurlu havaları hiç sevmiyorum 😀 vak sende hasta olmuşsun… Sabah dersaneme giderken bile dondumm…
Yağmur durrr!! 🙂

Bu kız hurriyet’te felan da çıkmış, sitesi http://maskeliaylin.blogcu.com. Fakat hamdi, kusura bakma kardeşim de istersen onaylama bunu; ben de bu konu hakkında birşeyler yazmak istiyordum ama bu biz bu şekilde davrandıkça buna prim sağlıyoruz. Öğrenciymiş, böyle öğrencilik olmaz. Maddi durumu kötüymüş, kimin ahım şahım ki? Veya hangi öğrencinin herşeyi 4/4 lük ki? Ben de öğrenciyim değil. Ee tüm üniversitede okuyan veya daha kapsamlı olsun, okuyanların maddi durumları kötüyse illa böyle şeyler yapmak zorunda mıdır? Bilmiyorum, şu aylinmi imiş neymiş sitesine girin ve yapılan yorumlara bakın, içler acısı. Ha, şimdi bunu okuyanlar dicek ki, sen vidyoyu izlemedin mi? izledim neden izlemiyeyim. Ama yazık, hatta utanç verici.

bence bu hatun blogcunun satın aldığı bir hatun, baksanıza ne kadar reklam yaptı.. ayrıca 3 dk lık vide için 10.000$ para veren adama bir akıl doktaroruna gözükmesini tavsiye ederim ve bence bu en çok parayı veren adamda yalan düzmece bunlar düzmeceee

Bir cevap yazın

*