Daha önce birçok sitenin yapım aşaması ekranına şahit olmuştuk. Kimisi geri sayım ekranlarında kimisi başka türde ibareler yerleştirmişti. Bunlardan geri sayım yapanını ben de kullanmıştım. Benim kullandığım Erhan’ın da kullandığı bir javascript uygulamasıydı. Dosya içinde yaptığımız zaman ayarı ile belirlediğimiz bir zamana geri sayım yapıyordu. Ancak bugün çok daha kullanışlı bir araç ile karşılaştım.

Konuyu  Web Resources Depot ele almış aslında. Araç şık ara yüzü ile belirlediğimiz bir tarihe doğru geri sayım yapıyor. Ayrıca sosyal ağlara doğrudan bağlantı verip Twitter, Facebook gibi ağlarda ziyaretçinin bizimle iletişim kurmasını sağlıyor. Bunun yanında alt kısmının ayar biçimde olması sayesinde bir e-posta adresi girme alanı da sunuyor. Ayrıca bir diğer sekmeye de notumuzu yazma imkanımız var. Lafı daha fazla uzatmadan önizlemesini görmek, detaylı özelliklerine bakmak ve indirmek için buraya alayım sizleri.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Bir cevap yazın

*