Ülkenin gergin, agresif gündemini takip etmekten kendi gündemimi takip etmeye fırsat bulamadığım bu zamanlarda 10 yaşına giren bir blogum olduğunu bile unutmuşum. Hoş; son günlerde yazmak da zevk vermiyor eskisi kadar. Bunda Twitter, Facebook falan bunların etkisi çok büyük. Kim kimle takılmış, Swarm’da kim nerede, ulan instagram’da hangi etiketleri kullanalım karmaşasından inanın blog yazmaya güç kalmıyor. Hepsi tamam, şimdi bir de SnapChat diye birşey çıkarmışlar, çok şükür onu kullanmıyorum.

Yazmaktan sıkıldım demişken hala yazan arkadaşlarımız da var. Adam usanmıyor yazıyor, yazdıkça gaza geliyor gaza geldikçe yazıyor, insan hayret ediyor bazen. Şaka bir yana kendisini tebrik ediyorum, Allah bize de nasip etsin inşallah.

İçimden yazmak gelmiyor değil aslında ama tutar da paralelci, dikeyci, şuncu, buncu diye bir yerde kategorize ederler diye de korkmuyor değilim söylemlerimden. Koskoca Boydak Holding’i yediler .Sadece blog yazmaktan değil mübarekler, patlayan bombalar, sağda solda değişik olaylar nedeniyle yaşama sevinci bile bulamıyor insan kendinde. Neyse ki süpersonik bir savcı çıktı da canına okuyacak tüm adaletsizliklerin!

Sonuç olarak siyasi bir yazı olarak kabul etmeyin ama memlektin içine edildi.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Başarılı bir blog olduğunu düşünüyorum ve başarılarının devamını diliyorum iyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

*