Günler ne güzel geçmeye başladı.Yeni insanlar, yeni aşklar falan :D…Hayat sevince güzelmiş diyor insan.Bazen bir bakıyorsunuz herşey çok çabuk gelişiveriyor.Siz bile ne olduğunu anlayamıyorsunuz.Tamam tamam birazcık saçmaladım galiba.Son birkaç gündür bomba gibiyim.Sebebi özel birşey olsa gerek :D.Herşey tıkırında ilerliyor.Tek sorun var o da monitörün bozulması.Evet monitörüm bozulmuş galiba.Daha doğrusu yakında mefta edeceğim :D.Çok güzel ritim tutuyor ve rengarenk oluyor ara sıra.Bazen mosmor oluyor bazen sapsarı.Evet bunu çöpe atıp kendime şöyle janjanlısından bir LCD monitör alacağım.Bundan başka neler var?Tabi ki yeni bir ispit.Yakuter ismi ile sanal aleme nam salan Erhan kardeşimiz hosting işine de girdi.Kendisine bu işinde başarılar diliyor ve eğer hosting ihtiyacınız filan olursa yanına uğramanızın faydalı olacağını düşünüyorum.Tam buradan kendisine ulaşabilirsiniz.Bunların dışında herşey güzel.Dün bazı dişicanlar da izinliymiş onlar kendini biliyorlar :D.insan bir haber eder de elaleme rezil olmazdık en azından.Neyse kendisi bu yazıyı okurken sabah çayından 3. yudumu alıyordur.Hadi afiyet olsun.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

11 comments

hah işte bi önceki yazıda ki yorumda bunu kastettim 😀 hayat güzel sevince 😉

Sen sevme :D.Sevince tuhaf seviyon biraz.Ya PHP ya da enrteresan dişicanlar :D.

ya başlarım PHP’ye onunla mı evlencem ben omu mutlu etcek beni yaz yaz nereye kadar :mrgreen:

Nedense bende de son günler de bir sevinç var.Acaba neden? 😉

Ula şu koskoca tatilde hatun bulamayan ben miyim şimdi? 😯 tuuu bana.. Ama daha tatil bitmedi 8)

Şu hosting işine bende mi girsem 🙄 Heran girebilirim 😛

Evet tatil bitmiş değil :D.Ancak elini de çabuk tutman gerekiyor.Bence hosting işine girme.Sonra rekabet oluyor yaw şu tanıdıktı şundan alalım, aa bak bu da tanıdık bundan alalım.Sonra bakıyorsun tanıdıklarından alamıyorsun :D.Böyle iyi sen ne yapcan hostingi 😀

Hakan merak etme yalnız değilsin 🙂 aşık olmak kolay bişey değil :p

Tşk ederim ispiciliğin için:D Ben de ispiliyim kendimi, senin yeni temanın %90’ını bitirdim 😀 yakında değişecen yani 😀
Bir de insanların bilmesi lazım, asıl atıldığım iş hosting işi değil, web tasarım işi. Hostingi yer konusunda sıkıntı çekmemek için aldık. Henüz web tasarım sitemi tasarlamadığım için rssdizayn.com hosting sitesi durumunda;)

Bu arada be nde aşksızım 🙁

Bir cevap yazın

*