Eno7 kod isimli Türk Hacker Birleşmiş Milletler’in internet sayfasına saldırı düzenlemiş.Ve saldırı sonucunda siteyi hack etmeyi başarmış.Sitenin anasayfasına da şöyle güzel bir not bırakmış “israil, Lübnan”da sivil halkı, günahsız çocukları vururken, sizin de haber kuleleriniz bombalandı. israil dünyaya kafa tutuyor. Size soruyoruz, siz kimin Birleşmiş Milletlerisiniz. Siz milletleri değil menfaatlerinizi birleştirmeyi becerebilmişsiniz ancak. Bize demokrasiden, insan haklarından bahsediyorsunuz. Bu mudur sizin insan haklarınız? Biz sizin oyuncağınız değiliz”.Belki de verilebilecek en güzel cavplardan birisini vermiş Eno7.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Ohh iyi olmuş valla.Güzel bir uyarı yapmış yani 😀

eno7 bu işleri yaptığında çok ufak bir çocuktu , şimdilerde ise 31-32 yaşlarda bir adam tahminimce ve şunu söyliyebilirimki kendisi büyük ihtimalle bu işleri bırakmış ara sıra web site yapan birisi sanırım Alanya tarafında yaşıyor ve kimse bilmiyor sanırım.. kendisi iç anadoluda büyümük büyük bir hacker alçak gönüllü vatan sevdalısı biri (bilinmez belkide hep uzaktan bakıp gülümsüyordur bizlere )

Bir cevap yazın

*