Aman Allahım ne biçim bir gün yaşadım böyle.Sabah kalktım dedim bi sörf yapayım.O da ne bilgisayar açılmıyor.Daha elektriği kontrol etmeden bilgisayarın kablolarını kontrol etmeye başladım ne alakası varsa :D.Elektriğin olmamasını öğrenmem fazla uzun sürmedi ve kötü haberi annem verdi.Tüm Alanya’da yokmuş ve akşam 6’ya kadar da yokmuş :(.Tabi ben sinir oldum şöyle bir manyadım.Neyse kahvaltımı yaptım tam arkadaşla buluşmak için dışarıya çıkacağım telefonumun da şarjı yok.Merak edenler için söyleyeyim öyle janjanlı bir telefonum yok.Nokia 2100 işimi görüyor :).Arkadaşın ev telefonunu da bilmiyordum öyle ortada kaldık.Tabi o da aramadı çünkü satış yaptı azıcık.Çıktım yeter üleeen dedim gittim Derya Ablamın yanına birazcık onunla sohbet ettik.Sonra da Sinem Ablamın yanına gittim ve akşamı ettim.Onun yanındayken geldi elektrik.Hemen maillere göz attım, siteye baktım eve geldim.Ha bir de bir detay sular da kesikti.Valla millet ihtiyaç filan gideremedi bugün.Yani benim şu an sitede bulunan anket isabetli oldu.Şu dakikalarda ise karnımı doyurmanın verdiği hazla çayımı yudumluyorum.Bir de hayırlı bir haber bekliyorum o gelirse hepinize benden çay :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

abim hayırlı haber ney yaws merak ettim walla 😀

sen git diğer ablalarının yanına beni unut hayırsız kardeş.bak ne yalan söyleyim çok kırıldım.aaa bu arda teli sorun etme değişiriz ablası.umarım şu dileğin yerine gelmiştir. Ama ben nasıl içecemki çayını. 😉

Hamdi Bey kardeşim noldu bizim çaylar?Ben 2 gündür bir elimde simit bir elimde peynir; Hamdi çay gönderecek diye bekliyoruz.Hayır gelmeyecekse bilelim yani…….. :mrgreen:

HaMDi aGa Yaws N’oldu Bu ÇaYLaR ELiMiZDeKi SiMiTLeR BaYaTLaDı Bea………. 😡

Ya abicim az sabır ya.Bak ben bile gıkımı çıkarıyor muyum.Hele bi olsun simitle beraber göndercem çayları.

Bir cevap yazın

*