Ne BMW X5 ne de diğerleri hepsi halt etmiş şehir içinde.Motosiklet denen icat bence bunların hepsinden lüks.Neden mi?BMW X5 ile gidiyorsunuz diyelim ve kırmızı ışık yanıyor.Mutlaka ama mutlaka ışıktaki kuyrukta takılırsınız (hep takılmışımdır :D).Ama motosiklet ile gidiyorsanız o kuyruğun aralarından sızma şansınız var(hep sızmışımdır :)).Özellikle en arkalardan ön tarafa geçmek benim çok hoşuma gidiyor.Lüks arabadakiler denyo denyo bakarken ben o içimdeki garip duygunun verdiği çılgınlıkla en öne geçiyorum ve bundan büyük haz alıyorum.Size de tavsiye ediyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

8 comments

Hocam gerçekten ya onun verdiği keyfi hiçbirşey vermiyor.Harika bir olay

İyi de kullanmasını bilmiyoruz ki.Daha ben bisiklete binmesini bile bilmiyorum.Onun için bu benim için bir hayal 🙁

Bir insan senin gibi trafik tsunamisi olursa böyle olur.Motor eline geçince tamamdır bir sağ bir sol.Biri seni durdursun valla (mümkünse polisler) 😀

Gerçekten en güzeli motordur.Böyle tiril tiril ne güzel olur.Doğal klima mis gibi hava ohh 😀

Motora katılmıyorum.34 yıldır el arabası ile fırtınalar estiriyorum trafikte…:)

Harikasın abi sen :D.El arabası ile 120 metre/gün yapan ilk vatandaş olma özelliği sende 😀

Kardeş hiç bir riski yok.Ama okul önlerindeki tümseklere gelince biraz zorlanıyor.Tabi haliyle okul olduğu için bi sürü çocuk var;”bir el atıver birader” dediğim zaman hiç sorun çıkmıyor.Yurdum insanı çok yardımsever…: :mrgreen:

Bir cevap yazın

*