Malumunuz Dünya Kupası’nın başlamasına sadece 2 gün kaldı.Bu benim gibi olanlar için maç saatlerinde TV başında olmak acil ihtiyaçlar dışında koltuktan kalmamak demektir.Hatta ihtiyaçlar için bile kalkmamak demektir.Orda bir pozisyon kaçıracağına salıver gitsin :D.Az önce dedim bir kaç site linki bari vereyim de bizim de katkımız olsun.Ayrıca aşğıdaki logo da çok dehşet bişi olmuş.Şimdiye kadarki gördüğüm en güzel dünya kupası logosu.

worldcup2006logo.jpg

FIFA WorlCup : Dünya kupasının resmi internet sitesi.Aslında herşey burada diyebilirim.Video, gol görüntüleri, fotoğraf,maç programları ve daha neler neler.Tabi site ingilizce.

NTVMSNBC :2002 yılında da buradan bilgi almıştım ben.Gerek stad görüntüleri ve bilgileri, gerek maç programları gerekse güncel haberleri bulabileceğiniz Türkçe kaynağımız.

FANATiK :Bu da bir diğer Türkçe kaynağımız olan Fanatik gazetesinin internet sayfası.Burada fotoğraflar da bulabilirsiniz.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

Çok hoş yapmışlar logoyu.Aslında ben yeşili pek sevmem ama burada harika olmuş.

En çok sevdiğim renk budur.Çok güzel yapmışlar.Böyle grafikleri çok beğeniyorum.Ah bir de ben becerebilsem 🙁

Çok ama çok janjanlı olmuş :P.Siteler için de teşekkürler.Yarın başlıyor.Artık kalkmam kolay kolay koltuktan 😀

öncelikle selam hemen şunu şöyleyip gidicem ilk defa ileti gönderiliyor desem daha iyi oluyor

Bir cevap yazın

*