Bir anketi daha sonlandırırken yenisini başlatmış bulunuyorum.Şu an oylamadaki anket ile ilgili bir kaç şey söyleyeyim.Bu anket sonucuna göre en çok çıkan vakitde yapabileceğim bazı projelere imza atmak istiyorum.Mesela birebir görüşme gibi :D.Neyse bu notumuzu geçtikten sonra anket sonuçlarına bakalım.

internete nereden bağlanıyorsunuz?

– Tabi ki evimden: 56% (114)
– Patronun yanından: 2% (5)
– Okuldan: 1% (2)
– internet Kafeden: 8% (17)
– Tuvaletten: 13% (27)
– Mekan tanımam: 18% (37)

Toplam Oy : 202

En çok ev kullanıcılarına hitap ediyormuşum da haberim yokmuş.Bir de dikkatimi çekti okuldan sadece 2 kişi var :(.Ben asıl ordan bekliyordum rekoru ama neyse :D.Mekan tanımayanlar gözümdür :D.Kendilerini alnından öpüyorum.Tuvaletten giren 27 arkadaşı da yakında madalya ile onurlandıracağım.internet kafe 17 kişi ile ortalarda seyrederken patronunun yanından sadece 5 kişi giriyormuş :D.Ne güzel yasak sitelere giremezler :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Tuvaletten giren arkadaşları merak ettim yafff 🙂
Hamdi kardeş şimdiki anketinde Sabahın Köründe seçeneğini işaretledim çünkü sen konuları çoğunlukla gece ekliyorsun gün içinde siteye fazla birşey eklediğini görmedim onun için sabahın köründe bakmak eyi oluyo 😀

Bir cevap yazın

*