MSN’nin artık tuvalette bile kullanılması ile birlikte birtakım belalar da çıkıp gelir oldu karşımıza.Radyo Time’ da Ozan Konak’ın sunduğu program insanların işten eve dönüş saatlerine denk geliyor.Ve programa kayılmak istetyenler günün konusu ile ilgili yorumlarını anlatıyorlar.Yine böyle çok cici bir akşamda programın konusu “Sevgiliniz haksız da olsa durumu kurtarmak için ondan özür diler miydiniz?”.Telefon bağlantıları başlar ve bir tane dişican doktor bağlanır programa.Anlatmaya başlar ve herkes yıkılır.Olay şöyledir: Doktor Serap takma isimli dişican ile kocası aynı hastanede çalışmaktadırlar.Kocası psikiyatr olarak görev yapmaktadır.Dişican doktorumuz kocasının gizlediği msn adresini hemşirelerden alır.Ve kendi listesine başka bir hastanede hemşireymiş gibi ekler.Muhabbet başlar.Güzel sözler falan filan…Programda da aynen şunları söyler:”özür diliyorum messenger’a başka isimle, başka hastanede çalışan bir hemşireymiş gibi girdiğim, aylardır benimle koyu bir muhabbet etmesini sağladığım için…Şu anda o benimle buluşmak için köprüden geçip Kozyatağı Carrefour’a giderken onu bekleyen biri olmadığı için…Evime gidip çocuğumu doyuracağım için…Geri dönerken yatacak yer arayacağı için…Messenger’a başka isimle girdiğim son 1 ayda, 10 yıllık evliliğim boyunca duymadığım kadar güzel söz duyduğum için…Özür diliyorum, boşanacağımız için”.Doktor başka radyolarda da efsane haline gelmiş.Programda yapılan konuşmayı dinlemek için yazının devamına gidiverin bi zahmet.

Konuşmayı tam buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz…

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

teknolojinin nimetleri işte.eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenebilirsiniz.ama kadın biraz da kendisi kaşınmış.

Valla gardaş teklonoji gelişti artık herşey o kadar kolay oldu ki eskisini unuttuk! sevgilisiyle konuşabilmek için kızın evinin camlarına minik taş atıp sokakta köpek uluması yaptığımız ve sevdiğimize mektuplar yazıp içine parfümümüzü sıktığımız bir yazı değil herşeyimizi gönderdiğimiz günler çok geride değil! şimdi SENİ SEVİRORUM Diyen bile yok
“sn svyrm” ne demek ? ben anlamadım:(

Bir cevap yazın

*