Yaklaşık 3 yıldır bisiklete binmiyorum.Kendi bisikletimi deponun en ücra köşesine atmıştım.Dün bisikleti depodan çıkarttım önce yıkadım sonra yağladım :D.Cilalanmış gibi parladıktan sonra birazcık bindim.ilk başta bocalasam da eski kurdun eskimediğini gördüm :).Akşam da evde kimsenin olmamasını fırsat bilip kendime güzel bir menemen hazırladım.Yahu bunun yazılışını da tam bilmiyorum ama galiba böyleydi.Tadı oldukça güzeldi.Yanında börek de olunca ohhh.Sonra gecenin bir vaktine kadar (3’e kadar) NFS Most Wanted oynadım.Ta ki elektrikler gidene kadar.Geçtiğim bölümler de boşa gitti yani :(.Ha gecebir ara Hakan‘ın sitesine baktım ki tema yenilenmiş.Çok da güzel olmuş.Darısı benim başıma artık.Efenim uzatmayalım lafı yattım kalktım ve şu an saat 09:15.Uyku tutmadı diyebilirim.Şimdi biraz NFS oynayacağım, maillere bakacağım sonra güzel bir kahvaltı yapacağım.Şimdiden bana afiyet olsun.Gün içinde de canım ablamın yanına gidicem (o kendini bilir).Ha bir de Ankara’da iken bir menemen yapmıştım.Arşivi kurcalarken resmini buldum.Dedim herkes koyuyor yaptığı yemeğin resmini ben neden koymayayım ki? :D.

tatil_yemek.jpg

Güzel görünüyor değil mi 😀

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

insanın karnı açken o kadar güzel görünüyor ki.ne zamandır da yemiyorum.bari anneme sulanayım biraz.elimizden gelmiyor.başka çare yok

ohhh misss , bir de kıracan taze taze ekmeği yanında ohhh.. :mrgreen: Bu arada ben de kimi zaman şaşırıyorum kelime nasıl yazılıyordu diye o zaman direkt Türk Dil Kurumu – Yazım Kılavuzu adresinden kontrol ediyorum. Bu arada doğru yazmışsın menemeni. Kimileri melemen diyor 😀

işte ağzının tadını bilen bir kişican daha :D.Hakan bazen ben de şaşırıyorum melemen diyorum.Aslında fark edilmiyor ama doğrusunu yazıp konuşmak laızm :mrgreen:

mr.yaman bu menemenin yani tavadaki hepsini sen mi yedin insan biraz arkadaşlarınada verir msn den paylaşabilirdin 😀

Bir cevap yazın

*