Yahu artık Türkiye’de Tv izleyemeyecek miyiz ne?Akşam haberlere göz attayım dedim keşke demez olaydım.ATV’yi açıyorum saçmasapan bir manken haberi, Show TV’yi açıyorum Kaya Çilingiroğlu ile öpüşen Sinem midir nedir o hatunu gösterir.Daha önemli konular varken tutmuşlar böyle aptalca şeyleri yayınlıyorlar.Zaten sabahları yerli kanallara hiç dönmüyorum.Ya Discovery Channel veya Eurosport ile NTV izliyorum.Ama akşamları can sıkıntısından bi bakalım diyoruz.O da ağzımdan burnumdan geliyor.Ya tamam reyting kazanmak için yapılır bazı şeyler ama bu kadar da aptalca şeyler yapılmaz.Bir de yayını kapatırlarken sloganları yok mudur?

işte Türkiye’nin en iyi kanalından hepinize iyi akşamlar diliyorum…Ya sen nasıl en iyi kanal oluyorsun ki.Bu şekilde sen en iyi kanalsan valla kusura bakma ama benim site sizden daha iyi yayın yapıyor.Sabah sabah yine sinirim vurdu beynime.Burdan sesleniyorum:”Ey kendini iyi yapıyoruz diye avutanlar ADAM GiBi PROGRAM yapın”.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

SENiN Ki tam olmuş yani ha. halkın sesni h-yaman sesleniyorum yemmiş millona :mrgreen: 😡

Evet ya bıktım artık sabahları aptal aptal program izlemekten.Hele o Ahu Tuba’nın çıktığı program yok mu?Kahrediyor beni.

Virüslerden kurtulmuşuz bakıyorum da internete filan giriyoruz.Eee tabi kim yaptı dimi ? :mrgreen: 😀

iyi ki bilgisayarı bi yaptın yani hemen cümle aleme duyuracaksın 👿

sizde başka kanal izkeyinn.. o kanlaarı şımartan yine o şebeklere rağbet etmek değil mi.. ben trt nin tüm yayınlarını beğeniyorum… geçen baktım acıköğretim almanca derslerini izliomuşum abartmıyayım dedim;) ama gerçekten çok kanal var ve iyi yayınlarda var… ❗

Bir cevap yazın

*