Öncelikle yeni yılın ilk yazısından herkese merhaba. Bu yılın cümlemize olumlu etkiler yapmasını diliyorum. Yeni yıla her yıl olduğu gibi bilgisayarın başında girdim yine. Bu seferki bilgisayarım büyük değil aksine birazcık ufaktı 🙂 İlk önce piyasada bir tur atıp kendi varlığımı hissettirdim. Ardından da fazla geç olmadan saat 22 sularında eve kesin dönüş yaptım. Ve tabi ki NTV’deki programı sonuna kadar izledim, kaydettim.

Bilgisayarın başındaydım derken, FriendFeed başta olmak üzere bazı mecralarda takıldım. Sohbet ortamlarına girdim akşam akşam. Kestanemiz ve patlamış mısırımız vardı hamd olsun. Onların verdiği gazla NTV’deki programı bir güzel izledim. Bu yıl başında en güzel program NTV’deydi. Annem her ne kadar ATV’den yana çıksa da hükümet kanalıdır, benim siyasetle işim olmaz deyip inadımı sürdürdüm.

Sonra da havai fişekler, dışarıdan gelen sesler filan oldu. Ben o sırada Discovery’de mega inşaatları izliyordum 🙂 Valla o daha ağır bastı maalesef. Saatler ilerleyince de biletimi kontrol edip uykuya daldım. Bileti merak edenler için söyleyelim Ferrari alma niyetimizi biraz daha erteledik 🙂

Bugün de işyerindeyim ve çalışıyorum. Oldukça durgun,havanın kapalı olduğu, sanki bir pazar günündeyiz hissiyatı veren ilginç gümlerden birisi. Tatil diye vatandaş da sokaklarda görünmüyor. Bugün bizzat kendim faydalı bir iş yaptığımı da söyleyemem. Ama akşam diyoruz ki gidelim playstation’da PES 2010’da şöyle bir şov yapayım.

Bu yazıyı yazma sebebimi de söyleyeyim. Efem, malumunuz yazı şeklini, şemalini değiştireceğimize dair söylentiler vardı. Ayrıca kategorilerde de değişiklik olacak. Belki hepsi alt üst olacak ama “Benim Dünyam” kalacak. Malum buradaki yazılarıma değer veren ziyaretçiler var. Ara ara yazacağım günlük olan bitenle ilgili şeyler.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Çok şey kaçırdın çook 🙂
Önceki senelerden farklı olarak busene benim için çok renkli bir yılbaşı oldu.Dansözle karşılıklı göbek attım,Ademciğimle boğuştum vs vs…

Bir cevap yazın

*