Son zamanlarda hangi taşı kaldırsanız altından israil denen denyolar çıkıyordu.Son olaylarla adlarını daha sık duyar olduk bu yarartıkların.Yaratık diyorum çünkü insan değiller.insan olsalar o kadar suçsuz insanı göz göre göre öldürmezlerdi.Hergün televizyonda izliyoruz hepimizin yüreği sızlıyor, gözleri doluyor.Evlatlarını kaybetmiş ana babalar; ana babalarını kaybetmiş ufacık çocuklar…Bu savaşak mıdır?Elbette değildir.Bu sadece kancıklıktır, şerefsizliktir, soysuzluktur, akılsızlıktır, onursuzluktur.Daha ne kadarını söylesem azdır israil denen medeniyet yoksulu şerefsizler için.Savaş dediğin ordular arasında, güç birlikleri arasında yapılır.Ancak israil savaş diye adlandırdığı olayı masum halkı öldürerek yapıyor.Bu savaş değil ey gafiller.Bu sadece katliamdır.En büyük katliamı umarım birgün sizler yaşarsınız.Şimdilik tek diyeceğim size yazıklar olsun.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

O kadar insanın ne suçu var ki öldürüyorlar.Dediğin gibi yazıklar olsun 🙁

israil kendi benliğini yitirmiş, bir kaç kuruş, vaat uğruna orta doğuda teror estiren bir ülke. Uzun yıllardır onları arkadan pompalayan bir Amerika var. ilk önce Filistin, şimdi bu. Birde kalkmış BM’yi arkalarına almaya çalışıyorlar. Yine Amerika baş rolde… Bir gün cezalarını bulacaklar….

bence durum tamda şuursuzluk değil.. adamlar tam dava adamı …o bölgeye hakim olup kendi dinlerini tekrar dünya hakimi yapmaya çalışıyorlar ve bunun için kural tanımıyorlar..ama biz dünyaının geri kalanı bi barış için el ele olamıyoruz..suç bizde…tırsıyoruzz.. ❗

Bir cevap yazın

*