Sabah nette gezinirken gördüm bu haberi gülmekten midem yarıldı valla.Haber şöyle:”BBC’ye bağlı News 24 kanalının sunucusu Karen Bowerman’ın önceki günkü programının konuğu Newswireless şirketinin editörü Guy Kewney’di. Kew-ney ile Apple’la Beatles’ın Apple Corps şirketi arasındaki dava tartışılacaktı. Canlı yayına dakikalar kala esas konuk yerine set görevlilileri resepsiyonda bekleyen bir taksiciyi Kewney sanıp stüdyoda konuk sandalyesine oturttu. Taksici, ne olduğunu bile anlamadan soru yağmuruyla karşılaştı.Apple şirketinin Apple Corps ile aynı logoyu kullanmasına yönelik soruyu taksici, “Bu karara çok şaşırdım” diye yanıtladı. internetten müzik indirme konusunda ise saçmalamaya başlayınca sunucu durumu anlayıp yayını hemen kesti. BBC yetkilileri taksicinin yanlış yaka kartı taktığı için bu hatanın olduğunu söyledi. Esas konuk ise stüdyonun dışında gözyaşları içinde programı izlemekle meşguldü.”.

Ben Amerika’ya gidiyorum yarın da başka bir programa Bill Gates davetliymiş.Onun yerine de ben çıkıcam.Merak etmeyin ben saçmalamam 😀

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

6 comments

BBill Gates YERiNE ne olarak gideceksin “kabzımal” olarak mı ?? hahaha aman dikkat belli etme Bill Gates olmadığını 😡

Hocam bu nedir ya :D.Bunlar Allah’tan oradaki çaycıyı filan çıkarmamışlar.Bir de öyle olsa TV’yi kapatırlardı heralde 😀

Bak eğer Türkiye’ye yatırım yapacak mısınız diye bir soru sorarlarsa tabi tabi de.imaj yükselsin 😀

Bu ne ya kopuş birşey olmuş bu 😀 😛

adamların insana verdiği değer bu kadar işte.. birbirlerinin yüzüne bakmaz olmuşlar… ❗

Bir cevap yazın

*