Yine sıradan bir pazar gününde beraberiz :).Pazar günlerimin hiç değişmez programı şöyledir:10:30-11:00 arası kalkarım.Bazen çok geç uyursam bu 12-1 olabiliyor.Sonra güzel bir kahvaltı.Arkasına ter kokusu ile bilgisayarın başına otururum :D.Birkaç saat bilgisayarın başında oyalandıktan sonra dışarıya çıkarım.Gez, dolaş, yemek ye derken akşam olur eve dönerim.Ne güzel değil mi?Şu anda bilgisayarda oyalanma aşamasındayım.Müzik arşivimi düzenliyorum.Geçenlerde format atarken playlist yedeğimi almayı unutmuşum.Ondan dolayı yeniden düzenliyorum.Sonra dışarı çıkacağım.Unutmadan sorayım Alanya’da internet üzerinden sipariş alan restoranlar var mı acaba?

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

walla aynen benimde öyle kahvaltımı yeni yaptım ama bugun dışarı cıkmayı dusunmuyorum bu sıcakta gezmektense evde pineklerim daha iyi..

abi warsa bile sana söylemek ne kadar doğru olur ki 😀 eve yemek getiren eleman sana küfredebiir yeter lan az ye biraz diye 😀

Vala öyle birşey derse zaten açlıktan sağa sola sataşmam gerektiğinden adamın kafasını ayakkabı ile ezerim :D.

Bir cevap yazın

*