Serdar Ortaç her albümünde mutlaka benim seveceğim türden şarkılar yapıyor.Her parçasını dinlemem.Daha doğrusu her parçası hoşuma gitmez.Ama bazı parçaları da playlistimden hiç eksik olmaz.Bir önceki albümünde özellikle “ismi Lazım Değil” adlı parçası bir süre dilimi meşgul etmişti :D.Bu albümünde de ona benzer bir parça var.O da “Başardın Ağlatmayı” isimli parçası.Çok güzel yazmış gerçekten.Bu parçanın sözlerini ve indirme linkini aşağıdan bulabileceğiniz gibi “Musiki Pileyır” kısmından da dinleyebilirsiniz.

Başardın Ağlatmayı

Tam unutmuşken, her şey bitmişken
Neden karşı çıktın?
Katlanıyordum, söylemiyordum,
Kalan son yarımdın.

Her şeyim vardı,
çok şey azaldı yokluğunda.
Yalvarıyordum, saklanıyordum,
dokunduğunda.

Başardın ağlatmayı,
Başardın yalvartmayı,
Her şey istediğin gibi.
Çok mutluydum sen yokken
Sevmeyi unutmuşken
Geldin de ne farketti ki?

Söz:Serdar Ortaç
Müzik:Marios Psimopoulos

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Sayın h-yaman, sitenizi yaklaşık 4 gün önce google’da gezinirken buldum.Gerçekten çok güzel yazılar yazıyor ve çok güzel yorumlar yapıyorsunuz.Ayrıca çok güzel de müzikler seçiyorsunuz.Paylaşımın için çok teşekkürler. 😐

HAYIR MI PROF BU PARÇAYA DÜŞKÜNLÜK NEDEN? AMA GÜZEL PARÇA .BEN SEVERiM SERDAR ORTAÇ’I. BENDE DÜN DiNLEDiM ALBÜMÜNÜ GÜZEL OLMUŞ .HER ZAMAN Ki GiBi GÜZEL BiR ALBÜM YAPMIŞ. :mrgreen:

Aşk acısı desem nasıl olur?Sen bilirsin yani. :(.Yok şaka şaka.Ya bilmiyorum güzel geldi bana.

Çok güzelmiş sözleri müzği.Aşk acısı çekenlere birebir.

serdar ortac a bayılıyorum :Pbence şuana kadar yaptığı bütün albümler sperrrrr :mrgreen:

ALBÜM BiR HARiKA ALDIGIM GÜNDEN BERi DiNLiYORUM HATTA ŞU ANDA DiNLiYORUM HER ŞARKI ÇOK GÜZEL BEN HiÇ BiRiNi AYIRAMIYORUM KLiPLERiN iKiSiDE ÇOK GÜZEL EEEEEEE SERDAR ORTAÇ A DA BU YAKIŞIR ONUN YAPTIGI HER ŞEY GÜZEL

serdar en sevdiğim sanatçı oa kötü bişli diyen varsa bulsun beni serdara canım feda

Bir cevap yazın

*