Dün sitemin iletişim bölümünden bir mesaj aldım.Mesajı yazan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.Siz de hiç çekinmeden arkadaşımız gibi sorularınızı yöneltebilirsiniz :D.Soru şuydu:”Odanızdan hiç eksik etmediğiniz şeyler nelerdir?”.Tabi hemen cevap vereyim.ilk başta internet :D.Şaka şaka.Kola masamdan hiç eksik olmaz.Kendisi olmasa bile boşalmış bardağı mutlaka odamda bulunur.Bunun yüzünden annem ile her sabah ufak atışırız.Albeni de hiç eksik olmaz.Geceler malum uzun.Acıkıyor bünye.Birşeyler yemek zorunda kalıyorum.Tabi yedikten sonra bunun da kabı mutlaka odamda mevcut oluyor.Çöpe gitmeye üşeniyorum.Bazen düşünüyorum tek başıma yaşasam heralde belediyeden gelirler aha bu çöp ev deyip beni dışarı atarlardı.Başka neler bulunur?Hımmm hah buldum.irili ufaklı bissürü bilgisayar parçası.Bunların dışında da öyle çok birşey bulunmuyor.Umarım merakını gidermişimdir. :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

Haberlerde çıkarmışsın spiker “evet sevgili seyirciler şu anda h-yaman kod adlı kişinin çöp evinin önündeyiz” canlı yayına çıkartırlarmış.heheh ne güzel olur ama 😀

Ne kadar dağınık olduğunu tahmin edebiliyorum.Kardeşim de çok uğraşır bilgisayarla aynı onun odası da öyle.Her tarafta tabak çanak :D.Sonra düzeltmek bize kalıyor.

h-yaman için özel temizlik şirketi filan kurulsa yine fayda etmez :D.Ama normal diyorum böyle bilgisayar kullanıryorsan doğal olarak çok fazla enerji kaybı olacaktır.Ve durmdan yemek yiyeceksin.Sonra da birşeyler atıştıracaksın.Çöplerini de yerden kalkma zahmetinde bulunmadığın için fırlatacaksın sağa sola. 😀

kusura bakma ama komşu olduğumuz için utanç duyuyorum.Hatta bazen pis kokular duyuyorum.insan arada bir temizlik yapar değil mi?Etrafını bir temizler.Odasına bakar.Aslan yattığı yerden belli olur.Senin gibi insanlar hep pisletirler.Anneleri ablaları kardeşleri de temizleme ile meşguldür. 👿 😡 ❗

Ayy sevsinler.Birkere asıl ben utanç duyuyorum sakar bir komşum olduğu için :D.Beceriksiz.Sen önce kendine bak çöpü konteynıra dökeceksin.Kapının önüne değil tamam mı :D.Ha bir de komşuları rahatsız etme olayına gelince onu sen benden daha iyi gerçekleştiriyorsun.Dün yanlışlıkla kabloyu kopratıp tüm apartmanı internetsiz bırakan ben değildim.Ha bir de şu var o kabloyu nasıl yanlışlıkla kopardın hala şaşıyorum 😀 :mrgreen:

Hemen cevap da hazır.Ya güzelim sen taktın mı bana.Neden benimle uğraşıp duruyorsun.O kablo mevzusu başka şimdi orayı karıştırma :D.

Haaa ben biliyorum evet.Yuhh be insan komşusuna bari asılmaz.Yazık yazık.Hayır hadi bir de şöyle önceden buralarda olsaydı.Kızım çocuk daha yeni geldi hemen ürkütme.Neyse yarın akşam bir hat da onlara çekeceğim.Msn’si de var bende.Ama bu sana pahalıya patlar :D.Evet senin de diyeceğin gibi ben çok gıcığım. 😆

ben güzel alanya sürücü kursundan ahmet.geçenlerde bi ara kurstan fotoğraf almak içn geldiğinde tanışmıştık.herneyse yazıların gerçekten çok güzel kimi duymadığım güncel olayları senden duyuyorum.teşekkürler.ayrıca yazdığın komik yazılar çok hoşuma gidiyor. :mrgreen:
ha ayrıca geçmiş doğum günün kutlu olsun.nice yıllara.
kib.tekrara yazmaya çalışacağım bye.

Bir cevap yazın

*