Aslında şu bizim Kanal1 bi görev de bana verse olurdu.Her maçtan sonra mutlaka birşeyler yazdım, çizdim, yorumladım :D.Neyse umarım bir dahaki dünya kupasında olur.Az önce dev bir maç izledim.Futbol adına, insanlık adına anlatılacak o kadar çok şey var ki yazsam benim sitenin limiti yetmez :P.Kardeşlik içinde bir maç oldu herşeyin başında.Gelelim futbola.Aslında benim gönlümde yatan arslan Almanya idi ancak olmadı.italya akıllı oyunu ile uzatmaların son dakikasına 2 gol birden sığdırarak hem bu kupayı çok istediğini hem tecrübesini ortaya koyarak finale yükseldi.Ne diyelim italya’ya final maçında başarılar diliyorum.Ayrıca rakibini de dört gözle bekliyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Daha maç az önce bitti, sen ne zaman yazdın hemen yazı? 😛
Ben olsam Kanal1’in yerinde hemen görev verirdim yani. :mrgreen:

Bana Portekiz – italya finali izleyeceğiz gibi geliyor; ve yine Portekiz kupayı alır gibi. Tabi belli olmaz, her şey olabilir. 😀

valla ben de Almanyadan kupa bekliyordum ancak dün akşamki futbolla 3. bile olamalar gözüm korktu, aayip yavaştılaryaaa. neyse italya da haketi yani..

finalin italya – portekiz olacağını düşünüyorum…

Bana göre de öyle gibi.Portekiz-italya.Ama Fransa da çok güçlü.Hep beraber göreceğiz

Bir cevap yazın

*