Geçen gün nasıl becerdiysem flash diskimi kaybettim.Aradım, taradım yok.Dün akşam şampiyonlar ligi maçından sonra dedim hem odamda bir temizlik yapayım hem de flash diski arayayım.Benim gibi bir adamın odası düzenli olacak değil ya.CDler bir tarafta, dergiler kitaplar bir tarafta, bilgisayar parçaları bir tarafta.Neyse bşladık temizliğe.Hiç abartı yok odamdan 3 tane elma sapı, 4 tane Ülker Halley kabı (tabi ki içi boş :)), 2 tane kola içilmiş bardak, 1 tane de tabak vardı.Tabakta geçen gece tatlı yemiştim.3 tane helva vardı 4-5 dilimde tavuk göğsü vardı :D.Sonra bissürü de bilgisayar parçası çıktı.CD-ROM, HDD, IDE Kutu ve tanımlayamacağım elektronik parçalar.Ben az daha önlem almasam herhalde annem beni evden eşyalarımla birlikte atacaktı :).Zaten arada gelir “olm Nasa’nın Alanya şubesinde işler nasıl gidiyor” der :D.Sonuç olarak Flash diskimi buldum.Tatlı yediğim tabağın altına kalmış nasıl olduysa.Şimdi sevinçliyim mutluyum.Hem flash diskime kavuştum hem de odam tertemiz :P.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

10 comments

Aferin sana,temizlik imandan gelir tabiii 😉

Gece yoksa temizlik yaparken LAtif Doğan dinleyen sen miydin? 😀

Evet bendim bir de yazma bağladım açtım eşarbını yan bağlama yan bağlama :D.Manyak mısın sen benimle uğraşıp duruyorsun.Ne yaptım ben sana : 😆 😥

Hocam n.ş’nin de dediği gibi temizlik imandan gelir :D.

Aslan yattığı yerden belli olur.Arada temzilik şart e tabi bir de sizin gibi dahiler olunca daha bir şart oluyor.Çünkü her tarafı birbirine katıyorsunuz 😀

Bugün temizliği yaptın yarına yine aynı.En iyisi hiç temizlik filan yapmayacaksın kardeşim.Yan gelip yatacaksın D 😛

Prof.şu boğaz derdine ve yediklerinin çöplerini atmayı öğrenmedikçe bırak flashdiski kendini bile kaybedebilirsin. 😛 Bu arada bu bilgisayar için bahar temizliği acayip iyi geldi bilgisayara ama soracak bir kaç şeyim olacak. istediğim şarkılar vardı ya ben buldum teşk. ederim.

Zaten tıp bir benim oburluğuma çare bulamadı :D.Sorularına gelince soru başına 1 tane SOHO isterim D:

heheh ben de pek temizlik yapamıyorum odaya. Bugün kız arkadaşlar gelecekti. Gelmeyecek olsalar elimi bile sürecek değildim ya! Neyse sonuç olarak odayı bir toplamışım, ben bile beğendim yeni halini :mrgreen:

Hakan ömür adamsın valla.Şimdi öyle bir anlam çıkıyor ki kızlar eve gelmese çöplerin içinde kaybolcaz der gibi 😀 :mrgreen:

Bir cevap yazın

*