Asansöre her bindiğimde değişik bir parfüm kokusu ile karşılaşıyorum.Sabahın ilk saatlerinde herkes işe gidiyor apartmanımızda.Doğal olarak herkes sıkıyor güzel kokularından.Ancak biraz abartıp kutuyu boşaltıyorlar.Bu olayı 6 kişi yapıyor.Sonra asansöre ben biniyorum.6 tane ordan bir tane de kendimden koku karışıyor.Ve asansörde neredeyse patlama olacak :D.Gaz maskesi filan mı taksam bundan sonra acaba diye de düşünmüyor değilim.Buna apartman yönetiminin bir çözüm bulması lazım.”Lütfen parfümünüzü az sıkın” veya “asansöre girmeden önce parfüm kullanmayın” veya da “parfümlerinizi aşağıda sıkın kardeşim” şeklinde uyarı levhalarını asdabilirler :D.Burdan apartman yöneticimize sesleniyorum kokmayan asansör istiyorum kardeşim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Kusura bakma ama en fazla sıkan da sensin :).Yakında duvarı deleceksin.

Ayyy çok komiksin :D.Bi kere en fazla sıkan ben değil sensin tamam mı?Bir de iğrenç kokuyor ki :D.Kokunun adını söyle de kimse almasın 😀

hemen cevap da hazır.Neyse yarın seni bi sıkıştırmak lazım :D.Bu iş başa düştü.

Bir cevap yazın

*