Ne olacak benim dilime düşer.Bu yazıyı yazmamdan yaklaşık bir 10 dk önce yaşandı bu olay. Kendi gözlerimle gördüm :).Bir tane ablamız kavşaktaki kırmızı ışıkta geçti.Ama öyle bir geçti ki yeşil ışık yanan taraftan gelenlere bakma gereksinimi bile duymadı :).Belli ki işe geç kalmış çünkü altındaki oto özel bir şirkete ait.Tam ablam geçerken bi tane abimiz (adamcağız ne yapsın) geldi çarptı.Tabi kadının karizma foseptik çukuruna kadar düştü.Abim arabadan indi önce hasara baktı sonra da bayanın arabasına giderek kapıyı açtı.Uzaktan anlayabildiğim kadarı ile kadına birşeyler saydı (ana-avrat mı yoksa başka birşey mi düşünülür :D).Daha 2 dk geçmeden polis amcalar geldi.Şaşırdım kaldım ne çabuk die.Meğer onlar da görmüşler kazayı canlı canlı.Ceza olarak ne yazdılar bilmiyorum ama ben polislerin yerinde olsam kadının ehliyetini alır ömür boyu da vermezdim :).Bayanlar lütfen bundan sonra erkek sürücülere biz daha tikatliyiz demesin.Tikatiniz buysa Allah bilir tikatsiz halinizde neler olacak.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Bi kere o kazayı ben de gördüm.Kadıncağızın üzerine bu kadar gelmene gerek yok.Görmedin mi rengi attı zaten :).Ha o en altda yazdığın tikat olayına gelince seni de görüyoruz tikatli tikatli 😀

Bir cevap yazın

*