Öncelikle yolculuk aşamamın çok kötü geçtiğini söyleyebilirim.Yaklaşık 3-4 saat Antalya otogarında otobüs bekledim.Sonrasında ise Ankara’ya gelince beni karşılayacak olan kişican saatleri şaşırmış ve uyanamamış :(.Kötü bir başlangıç oldu ama gerisi güzel.Bol bol fotoğraf çekiyorum.Ayrıca Ankara’nın çok güzel ve samimi dişicanları var bunu da belirtmek isterim :D.Neyse fotoğrafta kalmıştık bu çektiğim fotoğrafları gelince galerimde yayınlayacağım.Gördüğüm kadarı ile site de yalnız kalmamış hpinize tek tek teşekkürler.Ayrıca neden bu kadar seyrek yazdığımı sorarsanız olduğum yerde internet yok 🙁 internet kafe de yok 🙁 (yakınlarda yok yani).Varsa da ben görmedim ne de olsa yabacıyız.Kablosuz internet algılıyor ama şifreli olduğundan giremiyorum :D.Şimdi bir dişicanın internetini kullanarak yazdım bu yazıları, kendisine çok teşekkür ediyorum bu ince hareketi için.Her ne kadar bu yazıyı yazarken arkamdan yumruklar yesem de yazdım :D.Bu olayla kendimi Ulubatlı Hasan gibi hissediyorum.Hiçbirşeye aldırmadan amaca ulaşmaya çalışıyorum.Kendinize iyi bakın.Ha unutmadan halı saha maçına gidicem 11-12 arası izlemek isteyenler gelsin :).

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

TATiL DiYORSUN MAÇ YAPIYORSUN. DELi MiSiN BiZ BURDA SENi MAÇA GÖTÜRMEYi BIRAK PiYASAYA ÇIKARAMIYORUZ iNTERNETTEN AYRILAMADIÐIN iÇiN… NEYSE NEYSE SANA iYi TATiLLER CANIM BAY…… 😡

👿 😀 💡 😳 :mrgreen: 😈 ➡ 😳 😛 🙄 😉 😮 😆 😡 🙁 ❗ ❓

Bir cevap yazın

*