Dün demiştim ya koşmaya başlayacağız bizim Eren ile die.işte bugün büyük gündü.Yani koşmaya başladık.Gerçi ne kadar koştuk orası da tartışılır :D.Sabah 6:30 gibi buluştuk.Sonra ağır adımlarla yürümeye başladık.200 metre kadar yürüdükten sonra ağır ağır koşmaya başladık ve sahile indik.Bissürü yürüyen insan vardı.Biz ise biraz yürüyoruz sonra baktık karşımızdan birisi geliyor hemen koşar gibi yapıyoruz.Hele genç bir kız görürsek biraz daha fazla koşma taklidi yapıyoruz.Sebep?Sebep şu hani biz öyle koşuyoruz ya onlar da bize “vay be sporcu bunlar heralde” diyecekler :D.Zaten yürüdük mü oturduk mu belli değil.10 metre yürüyoruz 3 dk oturuyoruz.Ha bi de anneme de rastladım o da çok iyi yürüyordu.Neyse lafı fazla dolandırdım.Yürüyüş bitti eve geldim zannediyorum ki akşama kadar yorrgunluktan öleceğim.Ama tam tersi oldu duştan sonra.Uzun zamandır böyle iştahlı bir kahvaltı yaptığımı hatırlamıyorum. Sabah kalkınca bu kadar dinç olduğumu da hatırlamıyorum.Yani çok iyi oldu benim için.Hem sabah uyuşukluğunu attım üstümden hem de eğlendik güzel oldu.Eren’e gelince ondan halen bir haber alabilmiş değilim galiba 3-4 günlük uykuya daldı :D.işte böyle, güne güzel başladık.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

hadi be üç günlük uykuymuş. deli misin sen ne diyorsun ya. ya sende çok abartmışsın be hamdi aslında ilk güne göre bakarsan oldukça iyiydik. neyse önemli olan dewam ettirebilmek bakalım “sen” nereye kadar dewam edebileceksin 😡

lan ne uyuması koçum ben oturdum ders çalıştım şimdi de organize olup akşam için maç ayarlayacaz sonrada maçtan sonra akacayiz alemlere neyse artık yarın bütün gün yatarım heralde ama hamdi pazartesi 6:30 da görüşürüz haaaaa tamam mı unutma.
😡

Komik bir başlangıç olmuş birisi geliyorsa koş gelmiyorsa dur :mrgreen:

Bir cevap yazın

*