Türkcell hattımı ne zaman taksam ya bir inşaatcı arıyor ya bir betoncu ya da bir tuğlacı.En son dün akşam arandım.Hazır beton firmasından arıyorlar.Konuşmayı aynen yazıyorum

BEN:Buyrun

Karşıdaki:Abi ya biz bu betonları getirdik ama ortada bir direk var arabalar geçemedi.Sizin adamlara söyledik ama direği oynatamayız dediler.Bu şekilde araba geçmiyor.Ne yapalım.

BEN:Ya gardaş sen şimdi o direğe tırman sonra bak bakalım manzara güzel mi dedim.(Çünkü artık testim taştı).Eğer güzelse beni ordan bi daha ara dedim.Kapattım.

Sonra bi daha çalmaz mı telefon.Bu sefer de tuğlalar gelmiş.nereye indirelim die soruyorlar.Ben de sizin tuğlalar adi hemen kırılıyor dedim.Geri götürün dedim.Yine kapattım ondan sonra diğer hattı taktım.Acaba ne oldu.Adam tuğlaları geri götürdü mü?Diğer adam direğe tırmandı mı?Bu soruların cevapları için bu akşam türkcell i yine takacağım.merak etmeyin en ince detayına kadar da sizinle paylaşacağım.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

Bir cevap yazın

*