Dedim ya büyük maç die.Dedim ya takımımın kazanmasını istiyorum die.işte gerçek oldu.Tam anlamıyla mükemmel bir maçtı.Hem Beşiktaş çok iyi oynadı hem de Fenerbahçe.Her ne kadar bazı arkadaşlar MSN başlığına “FB oynadı BJK kazandı” die yazsa da bizim de iyi oynadığımız ortada.2-0 öne geçtik ya dedim tamam kupa geldi.ikinci yarı başladı FB 2-1 yaptı.Dedim bu maç uzatmaya gider.Öyle de oldu.Ama FB’nin ikinci golü gerçekten mükemmeldi.Uzatmalarda 109. dk’da kalbim güp güp atıyordu bunu hissedebiliyordum.

Bir Anelka vurdu ibo kafası ile çıkarttı.Sonra birisi daha vurdu Cordoba uzandı.Aman Allahım ne andı o öyle.Ve benim tikatimi çeken birşey vardı.Bizler de kavgasız, gürültüsüz, centilmence maç izleyebiliyoruz.Bu yönden de mükemmeldi maç.Kupamız hayırlı olsun diyor FB’nin ileriki senelerde bu kupayı almasını diliyorum. 😀

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Helal olsun gerçekten.Bir de FB 10 kişi kalmasa işimiz zor olacaktı.Ama herşey futbolun içinde.Takımıma teşekkür ediyorum.

Hocam anketteki çoğunluk bilmiş olacakları.Ne oldu?Fener yan tarafa devrildi muhahaha.Ama ii oynadık gerçekten.Ben böyle bir olay bekliyordum ve gerçekleşti.

Ya ne manyak bi maçtı ama.Babam fenerli olduğu için rahat rahat izleyemesem de güzel maç oldu.

Bir cevap yazın

*