Alanya’da soğuk bir hava, ocakta demlenen çay, Winamp’da çalan Orhan Gencebay şarkıları ile yeni güne merhaba diyorum :).Ankara dişican ve kişicanlarından öğrendiğime göre kar yağıyormuş oralara. Tamam yağsın diyeceğimiz yok da soğuğunu neden biz çekiyor :D. Oradaki kar soğuğunu biz burada çekiyoruz. Neyse böyle soğuk olursa ısıtıcı satışlarında patlama olur :D. Bugün nedense ayrı bir neşe var içimde… Son günlerde kilo alıyorum, bilgisayarımdaki arızaları çözmüş durumdayım. Tek sıkıntım Fifa 2007 oynarken Gökhan Güleç’in uzaktan şutlarında topun enteresan yerlere gitmesi :D. Bunun dışında hayat güzel.Dün akşam Cem ile konuşurken aklıma geldi bizim çok nezaketli insanlar olduğumuz. Mesela ben tuvalete gideceğim demek yerine 100 numara, WC Place, borç ödeme, taksit yatırma, vergi ödeme gibi aslında hiç alakası olmayan sözler sarf ediyoruz. Mesela ben Cem’e vergi ödemeye gidiyorum dediğimde Cem bunu anlayamamıştı :D. Hmm son bişi daha şu Alanya’da blog dalında birinci olmak isteyen denyosalist kişicanlar mesajlarına devam ediyorlar. Ne diyeyim ki Allah akıl fikir versin. Birazdan kahvaltımı yapacağım ve arkasından şöyle dışarıya doğru çıkıp uzanacağım iskeleye doğru.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

bembeyazz ve buzz gibi bir Ankara sabahındannn günaydınnn:)

burasıda bebeyaz ve feci soğuk hamdi, özellikle cumatesi ve pazarları güzel bir kahvaltıdan sonra çayımı alıp pc karşısına geçmeyi çok seviyorum her ne kadar 12:30 da dershaneye gidecek olsamda 😀

Hamdi demişki: “Mesela ben Cem’e vergi ödemeye gidiyorum dediğimde Cem bunu anlayamamıştı”

Ne kadar komik dimi? Hadi gülelim. haha 🙂 Nerden bileyim ben” toto gücü vakti”nin geldiğini. 😛

Bir cevap yazın

*