Biraz önce halı saha maçından geldim.Her tarafım ağrılar içinde özellikle de dizlerim(Bunu yazarken bir taraftan da ahlayıp vahlıyorum).Neyse efenim işte bu halı saha denen meretten geldim bir de baktım ki açım (gerçi değişik birşey söylesem olacaktı ama neyse :D).Evde yemek var tabi ama beni pek paklamazdı herhalde (patlıcan vardı.Patlıcanı karnıyarık veya musakka haricinde pek sevmem).Yedim ancak pek doymadım.Hüleyn bu iş böyle olmayacak en iyisi internete takılayım dedim.Aklıma şu pasta börek ve yemek tariflerinin olduğu blogları tanıtmak geldi.Tanıtmak da denmez aslında sadece birkaç link var.Ancak bu linklerden başka sayfalara da ulaşabilirsiniz.Açıkcası ben bu sitelerdeki resimlere baktıktan sonra bilgisayar kasasını kıymalı yumurta, cep telefonumu ekmek gibi görmeye başladım.Bu hastalığı tıp bulamadı.Ancak ben buna manyamış yemek krizi diyorum :D.Bu sitelere bakıp bu tariflerden yararlanan dişicanlar; Alanya’da iseler ve bana bu tariflerden getirmezlerse kafalarına, yemek koydukları tabak kadar taş düşsün :D.Kişicanlar ve babacanlara da melül melül bakmak kalıyor.Eee hadi bakalım başlayalım artık.


Selin Çağlayan :Geçenlerde bu blog ile ilgili bir yazı yazmıştım.Ancak yine hatırlatayım bu blog Selin ablamız tarafından kurulmuş olup içinde mükemmel tarifler mevcuttur.Her baktığımda içimden bu siteyi hacklemek geliyor :D.Nedeni ise oradakilerden hiçbirini yiyememem :(.Ha unutmadan bu bayanın ofisinde çalışmayı çok isterdim.

Damak Tadı :Bu blog da çok ilgimi çekti.Hep cici cici yemekler var içinde.Hele orda bir Mücver resmi var.Ahh diyorum başka birşey demiyorum.ismini bilmediğim ancak sitesinden okuduğum kadarı ile Trabzonlu olduğunu ve özel bir şirkette çalıştığını biliyorum.Ehh ne diyelim o kadar çalışıyorlar bir de bu kadar tarif filan yazıyorlar.Helal olsun!!!

Dileks :içeriği mükemmel.Tema da mükemmel.Çok hoşuma gitti bu blog da.25 yaşında bir ablamız tarafından hazırlanan yiyeceklerin tarifleri bulunuyor.Daha 3. siteyi yazıyorum ama delirmek üzereyim :(.

Portakal Ağacı :Herhalde en ünlü yemek bloglarından birisidir.Çok cici tarif ve resimleri mevcut bu sitede.Tabi ki tek yemek üzerine değil arada bir de değişik konular üzerine yazılar yazılıyor.

Nane Limon:Üff bea desem anlar mısınız? 😀 Tabi ki anlamazsınız.Özenle hazırlanmış yemek bloglarından birisi daha.5. site oldu galiba.Allahım bitsin bu kabus 😀

Annemin Sable Biskuvisi :Zaten kendi yorumunu kendisi yapmış Zeynep ablamız.Sitenin sloganı şu “Mis kokulu mutluluklari paylasmak isteyenlerin sitesi”.Evet paylaşsak iyi olurdu 😀

Mis Kokulu Ekmekler :Çok dehşet ekmek tariflerinin bulunduğu bir blog.Ben ekmeklerle aramı hep iyi tutmuşumdur.Mesela bir oturuşta bir ekmeği çok rahat bir şekilde tüketebiliyorum.Hemen öyle şişman birşey canlanmasın gözünüzde.Sadece 70 kiloyum.Ve oldukça sıskayım :(.Bir gören şu halimi nereye gidiyor bu yediklerin diyor :D.

Burada birkaç link verebildim sadece.isimlerini yazamadğım blog sahipleri alınmasınlar.Çünkü o kadar blogu yazmaya vakit yetmez ve galiba bünyem kaldıramaz bu kadar güzel fotoğrafları.Zaten verdiğim linklerde de oldukça fazla site adresi var.Oradan da ulaşılabilir.Şu en başta yazdıklarımı tekrar etmekte fayda var.Alanya’da olup, bu tarifleri yapıp, bana getirmeyenin kafasına yemek koyduğu tabak kadar yok hatta düdüklü tencere kadar taş düşsün :D.Kendinize cici bakın.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

10 comments

Alınma ama “çüş” yani.. Durmadan acıktırıyosun olm böle yazılarla 🙂 Resmi kaldır bari 😀

ooo burada oldukça fazla tarif var.Hangibirini yapcaz ki 😀

Yemekle bozdun kafayı sonunda :D.Zor Allah sabır versin 😀

Merhabalar sitenizde tanıtımımı görünce çok sevindim güzel yorumlarınız için çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Bir cevap yazın

*