Sınavları nihayet geride bırakıp yaz moduna yavaş yavaş giriyorum. Yaz modunda internet hayatımı düzene koymaya yönelik projelerim var. Mesela çok kısa bir zamanda yeni bir blog projesi ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyorum. onun yanında yeni tasarımlar ile de aynı şekilde karşınıza çıkacağım. Bunların yanında içerikleri bir düzene de koyacağım elbette. Son yazılarımda her ne kadar günlük yaşamı bırakmış olsam da ilerleyen günlerde yeniden bu tarz yazılara yer vereceğim.

Haftasonu Alanya Turizm şenlikleri vardı. Tam bir rezalet, fiyaskoydu. Organizasyon için gelen sanatçılar tamam yerindeydi belki ama konser alanının hemen yanında tekrar tekrar çalınan kolbastı müziği bezdirdi insanları. Benim sayabildiğim kadarıyla 61 başkalarının sayması ile daha fazla bir rakamı ifade eden çalma sayısı çok ilginç. Turistler çok güldü sanırım bu olaya. Hem de ağızlarıyla değil de başka yerleriyle. İşin açığı artık hiçbir yerde kolbastı dinlemek, görmek istemiyorum.

Hepsi bir yana evelki gece bir beyefendi geldi rüyama misafir olarak. “Hazırlan yarın gece gidiyoruz” dedi. Bekledim saat ikiye kadar. Gelen giden olmadı. Halbuki ben hazırdım, toparlamıştım eşyalarımı. Satışa getirdi beni alacağı olsun. Sonra uyudum tabi 🙂

Şimdi de bir elimde su kovası bir elimde temizlik bezi ile dolanıp duruyorum. Güya temizlik yapıyorum (:

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

Hazır elinde temizlik bezi var iken bizim eve de uğrasana 🙂 Yalnız sana ekstra olarak boya badana işlerini de yıkacağım hazırlıklı ol 🙂

Yaz geldi sokağa çıkmak lazım şarkısını dinlemeye başlamışsın anlaşılan. (: Hadi bakim canım.

Bu arada Blogunun Pagerankı 4 oldu, kutlarım. İki basamaklı sayıyı görme dileklerimle. Başarıların devamanı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

*