Benim de janjansallar başlığı altında kullandığım, birçoğumuzun günlük falını baktığı “Fal Eklentisi” birkaç gündür hatalı çalışıyordu. Karşımıza fal yerine hava durumu geliyordu. Az önce hatayı düzeltip tekrar kullanılabilir hale getirdim. Erhan‘ın yazmış olduğu bu eklenti bildiğiniz gibi falları Kanal D’nin sitesinden çekiyordu. Kanal D de adres değişikliğine uğratmış fal sayfasını. Bundan ötürü de hatalı sayfa çıkıyordu karşımıza.

Ben de başka hiçbir düzeltme yapmadan eklenti dosyası içindeki gerekli adres satırını düzeltip tekrar yayına koydum. Eklentinin düzenlenmiş halini şuradan indirebilirsiniz. Tekrar üstüne basa basa söylemekte fayda var; eklenti bana ait değil. Ben sadece Yakuter‘in yazmış olduğu eklentinin hatasını giderip yayınlıyorum.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

5 comments

bu h-yaman adı ile yoru yapan yakuter mi yoksa? gene mi içtin yakuter yapma yah? 😀

Ben bu eklentiyi bir türlü yapamadım.Zip ile gelen dosyayı eklentiler yerine yükledim.Daha sonra eklentiyi aktif hale getirdim.Slide bar da eklemek istediğim yere kodları ekledim fakat sadece gunluk fal diye bir yazı cıktı onun haricinde bir sey çıkmadı.Acaba nerde yanlış yaptım.

Teşekkür ederim hamdi, iyi yaptın. Bir de şu dosyanın ismini “ygunluk_fal.php.zip” yerine “ygunluk_fal.zip” şeklinde yapsaydın tam olacaktı 😉

Linux’den yüklediğim için verdiği gibi koydum ondandır 🙂 Düzelticem söz 🙂

Bir cevap yazın

*