Dün Alanya dışında olmam nedeniyle yazı ekleyememiştim.Aslında hazır yazı olmasına rağmen internet ile buluşamamıştım.Galiba yine yağmurlu günler serisine kaldığım yerden devam edeceğim :D.Gece 4 veya 5 gibi inanamayacağınız kadar çok yağmur yağdı.Caddelerimiz sokaklarımız sularla doldu :D.Fırtına yok ancak gök gürültüsü yer yer mevcut (h-yaman Ajans Alanya :)).Son iki gündür sağlığımdan endişe etmekteyim.Bunun için bilgisayar ile fazla ilgilenmeyebilirim.Bu da demek oluyor ki bir süre aksamalı güncellenecek site.Merak etmeyin günde bir yazı da olsa yazacağım ancak dediğim gibi aksamalı olabilir.Sabah erkenden eklemek yerine öğle saatlerinde ekleyebilirim.Ancak bu bir süre devam edecek :).Az önce arkadaşlarımın bloglarını gezerken çoğunluğunun film tanıtımı yaptığını gördüm.Kimisi Sınav, kimisi Hokkabaz…Ben de DVD kiralaryıp “Raydan Çıkanlar” isimli güzel eseri izledim.Bir dişican ve kişican trende tanışırlar ve sonra raydan çıkarlar :D.Olay bundan ibaret.izlemek isteyen varsa tavsiyemdir mutlaka bu filmi görün.Şu sıralar bazı arkadaşların tema işleri, bazı yerlere de yapmakta olduğum siteler ve projeler için yoğun geçiyor günlerim.Neredeyse unutuyordum geçen gün yazımda birilerinin bana mail attığını ve Alanya’nın bir numara blogcusu olacaklarını yazmıştım :D.Arkadaşlardan tepki geldi bu yazıma ve tehditler devam ediyor.Allahım ne günlere kaldık?

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

7 comments

Alanya’nın 1 numaralı blogcusu olacak kişilerin site adresi neymiş merak ettim 🙂
ya hamdi bende merak etmeye başladım iyice kim bunlar? 🙂

Sessiz sessiz gelişiyorlardır 🙂
adamlar önce blogu bilgisayarlarına kurmuşlardır.bilgisayar ortamında geliştikden sonra net alemine yayılacaklardır hihihi 🙂 🙂

olm bırak ya 😀 o blogculara selam söle benden 😀 ben sitemde filmlerle ilgili öenmli şeyler düşünüyorum.. yakında siteye sinema diye bir bölüm açıcam ve bol bol film izleyip buraya yazıcam bu film olayına bir merak uyanmaya başladı içimde nedense… mesela haftaya saw 3’e gidecez ark.larla ben saw 1 ve 2 ‘yi izlemedim, onları kiraladım izlicem ard arda 😀 sinema güzel şey…

Varya aslında neyi farkettim. Adamlar şimdiden kendilerine en az 10 tane karşı blogcu kazandılar seni karşılarına alarak. En başta da ben dururum onların karşısında. Bakalım nereye kadar bu kafalarıyla devam edecekler.

Raydan Çıkanlar’ı ben de izledim. Önceleri çok kasvetli. Malum oteldeki olaylar falan fakat daha sonra her şey o kadar ilginç ilerliyor ki, süper valla. Tavsiye edilir 😉

@Gürkan Saw1-2 yi izledim.3’e de gitmek lazım tabi.Ancak sen böyle giderse sınıfta kalırsın be anacım hergün sinema :D.Ver coşkuyu ver coşkuyu sonra sene sonu verirler coşkuyu.
@Yakuter valla kardeş ben adamların düşüncesini hala çözmekte zorlanıyorum.Umarım hata ettiklerinin farkına varırlar.Filme gelince bana göre en güzel yeri otel sahnesi de dahil olmak üzere oraya kadar :D.Ordan sonrası çok karmaşık kafam basmadı :D.

Bir cevap yazın

*