Yağmurlu bir Alanya sabahıyla merhaba efem. Öncelikle bir hatırlatmayla yazıma başlamak istiyorum. Arkadaşlar burası bir arkadaşlık sitesi değildir. Yani yorumlarınızı yazarken kızlarla tanışmak istediğinizi yazıp en altına da msn’im şu diye adresinizi yazmayınız. Siz de farkındasınızdır ki bu yorumlarınıza h-yaman ambargo koymaktadır. Göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederim. Efem çevrenizde gördüğünüz anda sinirinizi yükselten, her gördüğünüzde içinizden binbir düşüncenin geçtiği insanlar var mı? Ben kendi adıma cevaplayayım; benim var. Mesela buradaki sinemaların sahibi. Adamı gördüğüm zaman dövme isteği uyanıyor içimde. Acaba diyorum sorun bende mi? Yok değil. Çünkü kime sorduysam hemen küfürü yapıştırıyor arkasından :D. Dün Cinealanya’nın kurucularından Serkan abi ile Pizza keyfini yaşadıktan sonra sinema sitelerini geziyorduk. Buradaki o sinemanın sitesine de baktık, bakmaz olaydım. Karnımız ağrıdı gülmekten :). Alanya’da iki şubeli bir sinemasınız, sinemaya ilgi büyük, sizden başka sadece bir tane sinema var ki o da çok uzak ve siz tutup MS Word’de site yapıyorsunuz. Mucks (alnından öpme şeysi) diyorum başka birşey demiyorum. Büyük ihtimalle bu siteyi orda çalışanlardan biri yapmıştır ama insan azıcık paraya kıyıp adam akıllı bir site yaptırır değil mi? Ya da hiç olmasın madem. Şimdi sinema sahibine neden kızdığımı az çok anlamışsınızdır herhalde :).

Dışarıda çok güzel yani yağmurlu bir hava var çoğunuz sevmese de. Benim de hoşuma giden tarafı yağmurun yağması değil ki. Enteresan bir kişilik olduğumdan dolayı; yağmurda oraya buraya gidip ıslanan insanları izlemek bana zevk veriyor :D. Dün çok uzun süreden beri açmadığım Turkcell hattımı kolaçan etmek taktım telefonuma ve gece boyunca açık kaldı. Gecenin bir vakti inşaat firmasından arandım, adamın söylediği “abi kiremitleri nereye yıkalım” oldu. Daha önce de Turkcell hattımda böyle şeyler yaşamış ve bıkmıştım. En son dayanamayarak müşteri hizmetlerini aradım ve daha önce bu numaranın kullanıldığını söyledi. Galiba benden önce bu hattı kullanan babacan inşaatcıymış :D. Neyse efem benden bugünlük de bu kadar, bir dahaki maceraya kadar kalın sağlıcakla. Pai (güle güle şeysi)

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

1 comments

Bir cevap yazın

*