Geçenlerde WP 2.0.2’nin Türkçe kurulum paketi çıkmıştı.Dün de WP’nin 2.0.3 sürümü çıkmış piyasaya.Bizim WPciler de hemen olaya el koyup Türkçe kurulum paketini hazırlamışlar.Hemen yapılmış yani.Bu sürümün 2.0.2 sürümünde olan bazı açıklar nedeni ile çıktığı söyleniyor.Ben daha sistemi uprage etmiş değilim ama haftasonu yapıcam inş.WP kulanan arkadaşların bu sürüme geçmeleri tavsiye ediliyor.

WordPress 2.0.3 TR Kurulum Paketi

Yenilenen locale.php dosyası

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

iyi artık benim siteyi bunun üzerine kurarız be hamdi.Bu arada olm noldu ayarladın mı sen temada dediğim yerileri?

Kardeş dün akşam bir türlü ulaşamadım ya birşey sorcam.Wordpress’de en baştan temayı nasıl yapabiliriz?Yani sıfırdan kendi temamı yapıcam.Bu mümkün mü ve nasıl olacak?(Çaktırma benim hanım tutturdu günlük yazıcam diye de ondan :D.Değilse ne işim var günlükle olmadı kendim kodlardım bi site ama vakit yok :D)

Ahmet tasarımın tamamdır seni bekliyor.Yusuf abi sana da gelince temayı kendin de yapabilirsin.Bak burdan bakabilirsin.Aliye ablama da selamlar

Bir cevap yazın

*