Bilgisayar sistemimizdeki donanımların yazılımların güncellenmesini sağlayan, bize zahmet vermeden bilgisayarımızda taramayı yapıp gereken sürücüleri indiren Radar Sync’i tanıtmıştım daha önce. Ancak Radar Sync ilk çıktığı zamanki gibi ücretsiz hizmet sunmuyor artık. Belli bir kapasiteye kadar bizlere izin veriyor. Bir de Windows 7’de çok işe de yaramıyor.
Ancak Radar Sync yerine artık Windows 7 için hazırlanmış Device Doktor‘u deneyebiliriz. Araç ücretsiz hizmet sunuyor ve kesinlikle tavsiye edeceğim bir yazılım.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

3 comments

Daha önce Radar Sync kullanıyordum. Bayağı bir işe yarıyordu. Bu programıda deneyelim bakalım nasılmış.

Şahsen pek memnun kalmadım. Şu anda sayısallaştırıcımın (digitizer) eski bir sürücü sürümü kullandığımdan eminim. Programı çalıştırdım ve ona göre bir problem yokmuş. 🙂 Yani hafif ayakta uyudu program bende.

Biraz eski bir bilgisayar Xp kurmuştum. Üzerinde Anolog TV kartı falan vardı. Ses kartını tanıtamamıştım. Bu programı işimi gördü. 🙂

Bir cevap yazın

*