Beklediğim albüm sonunda çıktı.Dün dinleme fırsatı buldum.Tam anlamıyla adına yakışır bir albüm yapmış yine VOLKAN KONAK.Belki de şimdiye kadarki en gğzel albümü.içinde Zülfü Livaneli’nin de söylediği “Nefesim Nefesine” parçası da var.

Bu parçayı da çok güzel yorumlamış.Artık bir ay boyunca en çok dinleyeceğim parçaları buldum.Şimdi soracaksınız bu hayranlık nerden Volkan Konak’a.Valla orasını ben de bilemiyorum ama Lise-3 de bir arkadaşım kasetini vermişti dinlemem için.Maranda albümüydü.Cerrahpaşa, Dido gibi çok güzel parçalarının bulunduğu albüm.işte o gündür bu gündür Volkan Konak’a karşı bir hayranlığım vardır.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

11 comments

Ben de çok severim Volkan Koak’ı.Gerçketen hem sesi hem de yorumu çok güzel

Doğrsunu söylenmek gerekirse Volkan Konak gibi SANATÇILAR çok az Türkiye’de.Hepsi kliple, polimiklerle gündeme oturmayı hedefler.Ama sanatçı olanlar işte Volkan Konak gibi şarkıları ile gündeme oturur.

Akşam senden bir aktarım yapsak olur mu?Mutlaka full album indirmişsindir sen bunu :D.Zaten dün akşam tüm apartmana internet kesintisi verdin 1,5 saat.Onun parasını vermicem kusura bakma :D.

Birincisi ben indirmiş olabilirm tamam mı.Bir önceki yorumunda ahkam kesiyordun yok 5 vurup 1 saymak lazım filan diyordun.Ne oldu şimdi :D.Kesintiye gelince o anda swich de ufak birşey deniyordum da ondan oldu kesinti.Aslında 5 dk sürecek bir denemeydi ama benim birşeyi çok fazla incelememden dolayı 1,5 saat sürdü.Bu ay paranı getirmedin haberin olsun.Yok yani ödemeyeceksen bilelim ona göre muamele yapalım.Yani fişi çıkarayım :D.hahaha ya ben bu paylaşım olayını çok seviyorum 😀

AA VOLKAN KONAK DEDiÐiN ZAMAN DURACAKSIN ÇOK SEVERiM HEMŞERiMi.HELE Ki DERTLiYiM KEDERLiYiM ŞARKISI DA DiÐER PARÇALAR KADAR SÜPER BiR PARÇA.

Evet o parça çok feci bişi.Ama bişi söyleyeyim mi bence en güzel parça Ayşem Destanı 😉

VOLKAN ABiNiN ÇOK BÜYÜK Bi SEVENiYiMDiR ODA BiLiR**22 HAZiRANDA FETHiYE GELECEK BURDA DETAYLI GÖRÜŞÜCEZ*VOLKAN KONAK(KARADENiZ MÜZiÐiNi TELEVOLERE MAZEME ETTiRMEYEN BUGÜNE SANATI VE KiŞiLiÐi iLE GELEN KARADENiZ MÜZiÐiNDE YENi UFUK AÇAN,YiÐiT VE MERT BiR DELiKANLIDIR,VOLKAN KONAK iÇiN ÖLÜRÜM,O ÇOK FARKLI :|VE KAZIM KOYUNCUYUDA ÇOK SEVERiM ÇOK FARKLI Bi MÜZiSYEN AMA ÇOK BÜYÜK Bi KAYIP ÜZGÜNÜM 😳

BEN Bi ŞARKSIINI DUYDUM BiTTiM O ANDA. MEÐERSE O ŞARKISI VOLKAN ABiNiNN MERHUM KAZIM KOYUNCU iÇiN SÖLEDiÐi GARDAŞ ŞARKISIYMIŞ.HER DiNLEYiŞiMDE KENDiMDEN GEÇiYORUM 🙄 VOLKAN ABiNiN KAZIM KOYUNCU iÇiN BÖLE BiŞi YAPMASI ÇOK HOŞUMA GiTTi ÇOK SEViYORUM ONU VE ALBÜMU ÇOK BAŞARILI OLMUŞ TEBRiK EDRiM KARADENiZiN STARI VOLKAN KONAKKKKKKKKKK 😀 😀 😀 😀 😀 😉

adam gibi adam volkan konak gerek yorumu gerekse sesi çok hoşuma gidiyor helal olsun adama

ben hastasıyım onun şarkıları kişiliği karadenizin sesi o şarkıları mükemmel herbirinde ayrı bir anlam taşıyor diyecek fazla bir şey yok aslında Allah yolunu açık etsin. SENi ÇOKKKK SEVEYRUMM KARADENiZiN VOLKANIII.

Bir cevap yazın

*