Size cumartesi günü sevgilim gelecek demiştim ya.işte geldi sevgilim :D.Biliyorum çoğunuz yani en başta Derya Ablam ve Eren hayal kırıklığına uğrayacaklar ve “ulan bumuydu sevgilin” diyecekler.Evet beklediğim sevgilim bu.Güzel görünüyor değil mi?Şimdi marka, model ve özellikerini anlatmak istiyorum.

A4TECH X-750F

  • 6 kademeli DPI seçeneği (600,800,1200,1600,2000,2500)
  • Kablolu ve lazer
  • 6 tane buton ve 1 scroll
  • Oyun içinde özel ateş etme tuşu(Resimdeki kırmızı tuş.Bir defa basınca arka arkaya 3 defa ateş ediyor :D)
  • Eli kaydırmama için yanlarda tutacaklar
  • Şık tasarım
  • Mükemmel resim işleme
  • X7 Works Yazılımı ile tam verimle kullanabilme
  • PS2/USB (kutudan dönüştürücü çıkıyor)
  • Fiyat=Valla ben bilmiyorum piyasayı ama ilker Bey Abimden 60 YTL’ye aldım 😀

Yorum: Valla çok harika diyebilirim.Hem oyun hem de benim gibi tasarım işi ile uğraşanlara biçilmiş kaftan.Oyunda deneme şansım olmadı daha ama Photoshop ile önceden yapamadığım bir takım işlevleri çok rahat yapma imkanı sundu.Önceki mausumda yazıyı istediğim yere taşımak için resmi büyütüp yapıyordum.Ama şimdi yüksek DPI sayesinde çatır çatır oluyor.Ha unutmadan DPI modlarının da kendine has rengi var.Mesela 600 DPI’da scroll sarı yanıyor.800’de kırmızı…Yani işin özü alacak olan arakadaşlara tavsiye ederim.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

9 comments

Ya Havle Vela Kuvvet … Ya aslında haklısın senden başka ne beklenir bilgisayar manyağının bilgisayarın maddi donanımlarından başka bişeye sevgili gözüyle bakması beklenemez. TEBRiK EDiYORUM. SANA MUTLULUKLAR. DARISINI DÜŞMANIMIN BAŞINA VERME ALLAHIm… hahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Allah iyiliğini versin ben de yeni bir tane manita buldu sandım.Artık yengemizi göreceğiz sandım.Ama nerdee.Sen tut mausa sevgili gözüyle bak.Manyaksın olm sen manyak.

ben de kendi kendime acaba birini mi buldu h-yaman dedim.Ama baktım şimdi kız filan değil.Ohh dedim çocuk elden gidiyor 😛

Söylemeyi unuttum.Zenginliğin gözü kör olsun beee 🙂

bu ne ya 8Ohay allahım ya ben ne diyeyim sana artık diyecek söz bulamıyorum 😆

BEN DE BULAMIYORUM VALLA OLUM MEZARAMI GÖTÜRECEN GERCi SANA BELLi OLMAZ KEFENE Bi CEP DiKTiRiRSiN ONU YAPAMAZSAN MAiLLE YA DA HAVALE iLE GÖNDERTTiTTiRiRSiN AMMA TTTTTT OLDU BEAHHHH :mrgreen: 😡

Yok olm hortum bağlatcam ordan isteğe göre gönderirsiniz töbe töbe :D.Ne var kardeşim ben sevgilim dedim size.Kız arkadaşım demedim ki.insanın mause dan sevgilisi mi olur? diyeceksiniz.Gördüğünüz gibi oluyor 😀

Bir cevap yazın

*