Büyük organizasyon nihayet dün başladı.Saat 7’de TV’nin başına geçtim.Açılış töreni çok hoşuma gitti.Kımızı halıyı çok güzel serdiler.Tam anlamı ile mükemmeldi diyebilirim.

Arkasından maç başladı zaten.Öyle bir maç oldu ki herkes bu kupanın çok renkli geçeceğini anlamıştır benim gibi.ilk gol muhteşemdi.Ceza sahasının sol çaprazından çatal diye tabir edilen yere mükemmel gitti top.Görsel ve teknik olarak manyak bir goldü yani.Ve 4.gol o da harikaydı.Zaten Almanya ilk golden sonra Kostarika’ya hep uzaktan çekmeye başladılar.Kaleci garibim ne olduğunu doğru düzgün anlayamadı bile.Ama birşey dikkatimi çekti Kostarika çok da kötü değildi.Çıktı paşalar gibi 2 tane gol attı.Günün ikinci maçı ise beni alt üst etti zaten.Ben Polonya 3-0 alır derken tam tersi oldu ve Ekvador 2-0 kazandı :D.Demek ki böyle sürprizler olabiliyormuş.Dikkatimi çeken birşey daha var.Kamera trübünleri gösterirken amcmın bir tanesi burnunu kurcalıyordu.Amcam tüm izleyenlere kendini böylece tanıtmış oldu :D.Şimdi merak ediyorsunuzdur “senin favorin ne” diye.Söylim.Benim favorim ingiltere.Sürpriz maçlardan sonra hep burdayım bundan sonra :D.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

4 comments

Benim favorim Brezilya.Ama sana katılıyorum dünkü goller çok güzeldi.Abi Dünya Kupası geldi koltukta otuurmaktan bir hal oldu

Elif dün akşam neden beni sattınız?Hani geleceksiniz ben kaç saat bekledim biliyor musun :D.kusura bakma Hamdi bir türlü bulamadım sbahtan beri de burdan bari sesimi duyurayım :D.

Bana göre kardeş Brezilya yine alacaktırGerçi ing,ltere’nin orta sahası da çok güzel ama yine de ben Brezilya diyorum. 8)

Bir cevap yazın

*