Uykum gelmesin diye Ata Demirer dinlediğim bir gecenin ardından sıkı bir uyku ve şimdi dinamik bir gün ile hayattayım.Gece birkaç tema editledim.Söz verdiğim arkadaşlar vardı onlarınkinin bir kısmını halettim.Bugün de birazcık uğraşacağım.Bunun dışında bugün format atılmayı bekleyen iki bilgisayar var :D.Birisi bir dişicanın birisi de kendimin.Ayıptır söylemesi yeni bir HDD aldım.Avatar resmimi değiştirdim çok hoş birşey yaptım.Alem-i bloga rezil oldum zaten Erhan yüzünden.Yaptığı kısa ve öz açıklamanın ardından millet dalga geçmeye başladı.Nedir bu açıklama?Siteyi ilk kurduğumda dil kodlamasını isveçce yapmamdı.Sonra bu konuda “Japoncaya nası çevrilir” gibi enteresan sorular gelmeye başladı.Erhan kolla kendini bittin sen :D.Şimdi birazcık temizlik yapmam gerekiyor.değilse yakın tarihte klavye üzerinden seri domates üretimine geçeceğim :D.Resmen toprak tutmuş.

Author: Hamdi Yaman

1987 yılında gözlerimi açtığım şu küçük dünyada 2006 yılından bu yana blog yazıyorum. İnternet dünyasının bugünü ve yarını hakkında her zaman ilgili olmuşumdur.

2 comments

Sus sus hala konuşuyor.Kendine sen bir kale filan yaptır.Mehter marşı ile geliyorum umarım izmir marşı ile geri dönmem 🙂

Bir cevap yazın

*